Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Eesti Töötukassa ja Fortaco OÜ sõlmisid koostööleppe

Prindi

Lisatud 21.12.2016 | Uuendatud 01.01.2017

21.12. allkirjastasid töötukassa juhatuse esimees Meelis Paavel ja Fortaco OÜ äriarendusjuht Ivan Polevoi Narvas koostööleppe.

 

Narvas asuv Fortaco Estonia OÜ on tööandjaks 430 inimesele ja tegeleb teraskonstruktsioonide valmistamisega.

Eesti Töötukassa teenusejuhi Elizabeth Grünbaumi sõnul alustati koostööd juba 2012. aastal.

„Esimese sammuna aitasime ettevõttel otsita personalitöötajat, misjärel jätkus koostöö juba valitud kandidaadiga. Kokku oleme avaldanud 30 tööpakkumist, samuti oleme korraldanud värbamisüritusi. 11 inimest on tööle rakendumiseks saanud väljaõppe tööandja juures läbi tööpraktika ning ühe inimese tööle asumist oleme toetanud palgatoetusega. Usume, et hea koostöö Fortaco Estonia OÜ ja Eesti Töötukassa vahel jätkub ka tulevikus,“ kõneles Grünbaum.

Fortaco Estonia OÜ on kunagise sõjatehase Baltiets järeltulija. Fortacot on tunnustatud 2014. aasta Narva parima ettevõtja, 2015. aasta parima eksportija ja 2016. aasta parima investori tiitliga. 2016. aastal saadi parima regionaalse praktikakoha auhind Eesti Tööandjate Keskliidult ning Haridus- ja Teadusministeeriumilt.

Emaettevõte Fortaco Group on masinatööstuses kasutavate toodete ja komponentide tarnija. Fortaco Group on tööandjaks 2600 spetsialistile, ettevõtte peakontor asub Helsingis. Fortaco Group-i kuuluvad 11 tootmisettevõtet Soomes, Eestis, Poolas, Ungaris ja Slovakkias. Fortaco toodete tellijad on rahvusvahelised auto-, energeetika-, kaitse- ja masinatööstuse firmad.

Tegemist on töötukassa 30. koostööleppega. Koostöölepete sõlmimist alustas töötukassa 2012. aastal ja eesmärk on jõuda koostöölepeteni kõigi põhivaldkondade suurte ettevõtetega.

 

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Clicking on the banner will redirect you to Work and Study website Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Click on the banner and ask a career specialist. Temporary job offers. Temporary job is waiting for you! Clicking on the banner will redirect you to the temporary job site.

Contacts

Töötukassa offices

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee

Skype: tootukassa

Calling from abroad, please use the number +372 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, last Friday of the month 8.30-12.30)