Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Karjäärinõustamise uudised

Prindi

Lisatud 27.02.2017

Juba kaks aastat on töötavad inimesed saanud käia töötukassas karjäärinõustaja jutul. Üha rohkem inimesi teab sellest võimalusest ja on valmis oma tööelust spetsialistiga rääkima. 

Individuaalkliendid tulevad vestlusele väga erinevate teemadega. Nõustamistel räägitakse näiteks tööõnnest, karjäärivalikute tegemisest, kannapööretest, ettevõtlusega alustamisest, arenguvõimalustest  oma töökohas, täiendõppest.   

Infot nõustamiste kohta oleme jaganud erinevatel üritustel, mõned neist: Tartu ja Tallinna töömessid, Startup Day, Work in Estonia, TÜ Karjääripäev, Paide Arvamusfestival. Lisaks oleme käinud ennast tutvustamas ettevõtetes, koolides, riigiasutustes. Mõnedki on nõustunud, et karjäärinõustamisega on seotud müüte, mis vajavad  ümberlükkamist ning oma karjääri teadlik planeerimine on veel uudne mõte.

Tõhustame järjest koostööd ettevõtetega – pakume eneseanalüüsi, karjääriplaneerimise ja töörahulolu teemalisi gruppe.

Kui tundsite, et mõte hakkas liikuma ning karjääriteemad pakuvad huvi,  võtke meiega julgelt ühendust!

Tartumaa osakonna karjäärinõustajad:

Rohkem infot leiate lehelt Minukarjäär.ee.

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Clicking on the banner will redirect you to Work and Study website Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärinõustajale Temporary job offers. Temporary job is waiting for you! Clicking on the banner will redirect you to the temporary job site.

Contacts

Töötukassa offices

E-post: info@tootukassa.ee

Skype: tootukassa

Calling from abroad, please use the number +372 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, last Friday of the month 8.30-12.30)