Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Eesti Töötukassa ja Swedbank AS sõlmisid koostööleppe

Prindi

Lisatud 01.11.2017

Eesti Töötukassa juhatuse esimees Meelis Paavel ja Swedbank AS personalidirektor Ülle Matt allkirjastasid 31.10 koostööleppe.

Eesti Töötukassa juhatuse esimees Meelis Paavel sõnas, et koostööd on tehtud juba 2003. aastast. „Oleme tööandjat abistanud töötajate leidmisel ning tegelenud värbamisega ka väljaspoolt Eestit. Samuti on Swedbank korraldanud värbamispäevi, õpetanud meie kliente välja läbi tööpraktika ja kasutanud palgatoetuse võimalust. Ettevõte on liitunud mitmekesisuse kokkuleppega ning on avatud suhtumisega erivajadustega inimeste värbamisel. Oleme arutlenud erinevate töötamise võimaluste üle ning  nõustanud puudeliikide, töökoha kohandamise, abivahendite osas. Sõlmitud on ka esimene abivahendi leping Tartumaal. Swedbank tegutseb selle nimel, et töötajad tunneksid end igapäevases töökeskkonnas väärtustatuna, olles mitmekesised, paindlikud ja uuele avatud. hoiab kõrget teeninduskultuuri ning vajab pidevalt töötajaid. Usume, et Eesti Töötukassa saab ettevõttele abiks olla mitmetes erinevates koostöölõikudes ning pidev koostöö jätkub ka tulevikus,“ rääkis Paavel.

„Swedbankil on hea meel, et koostöö Töötukassaga on jõudnud  järgmisele tasemele. Hiljuti toimunud töövõime reformi valguses soovime pöörata rohkem tähelepanu vähenenud töövõimega inimeste värbamisele ning ühtlasi toetava töökeskkonna kujundamisele,“ ütles Swedbank AS personalijuht Ülle Matt.

Swedbank AS on juhtiv pank paljude eraisikute ja ettevõtete jaoks, teenindades enam kui seitset miljonit eraklienti ja 600 000 äriklienti. Swedbanki koduturud on Rootsis, Eestis, Lätis ja Leedus. Ettevõtete panganduse teenused on kättesaadavad ka teistes Põhjamaades. Swedbankis töötab 2650 inimest üle Eesti.

Täna sõlmitud lepe on töötukassa jaoks kolmekümne kuues. Koostöölepete sõlmimist alustas töötukassa 2012. aastal ja eesmärk on jõuda koostöölepeteni kõigi põhivaldkondade suurte ettevõtetega.

Meelis Paavel ja Ülle Matt pärast koostööleppe allkirjastamist

Fotol on Ülle Matt ja Meelis Paavel pärast koostööleppe allkirjastamist. Pildistas Elizabeth Grünbaum.

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Clicking on the banner will redirect you to Work and Study website Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Click on the banner and ask a career specialist. Temporary job offers. Temporary job is waiting for you! Clicking on the banner will redirect you to the temporary job site.

Contacts

Töötukassa offices

E-post: info@tootukassa.ee

Skype: tootukassa

Calling from abroad, please use the number +372 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, last Friday of the month 8.30-12.30)