Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Töötukassa korraldab Tallinnas Euroopa tööturuasutuste juhtide kohtumise

Prindi

Lisatud 07.12.2017 | Uuendatud 07.12.2017

7. ja 8. detsembril korraldab töötukassa Eesti Euroopa Liidu Nõukogu eesistumise raames Euroopa tööturuasutuste võrgustiku (PES Network) nõukogu kohtumise. 

Tallinnas kogunevad kõigi Euroopa Liidu liikmesriikide, Norra, Šveitsi ja Islandi tööturuasutuste juhid. Kahepäevase kohtumise peateemaks on digiareng ning selle mõju tööturuasutustele.

Eesti poolt teeb ettekande töötukassa juhatuse esimees Meelis Paavel, kes räägib Eesti tööturuolukorrast ja töötukassa rollist, juhatuse liige Reelika Leetmaa räägib töötust ennetavatest meetmetest. Digiarengu teemadel saavad sõna Belgia Vlerick Business School’i turundusprofessor ja ettevõtja Steven van Belleghem, kelle ettekanne käsitleb kliendisuhtlust digitaalmaailmas ning Nortali asutaja ja tegevjuht Priit Alamäe, kes räägib e-ühiskonna tekkest ning selle mõjust avaliku sektori teenustele.

Päevakorras on ka PES-võrgustiku aastakokkuvõtete tegemine, järgmise aasta tegevusplaani ülevaatamine ning võrgustikusiseste töögruppide tulemuste esitlemine. Ettekannetele lisaks toimub kaks töötuba, mille teemadeks on töötuse ennetamine ja hõives püsimine. Ametliku kohtumise lõppedes saavad soovijad külastada töötukassa Lilleküla bürood.

Lähemalt Euroopa tööturuasutuste võrgustikust: http://ec.europa.eu/social/main.jsp?catId=1100&langId=en

 

Bänner viib meie töötukassa lehele, kus saate tutvuda Töötukassa tööpakkumistega Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Clicking on the banner will redirect you to Work and Study website Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Click on the banner and ask a career specialist.  

Contacts

Töötukassa offices

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee

Skype: tootukassa

Calling from abroad, please use the number +372 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, last Friday of the month 8.30-12.30)