Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

 

Uudiskiri nr 2018 / 1 (12)

Prindi

Lisatud 01.02.2018 | Uuendatud 01.02.2018

Hea tööandja, koostööpartner

2018. aasta on alanud hoogsalt ja suursuguselt. Eesti Vabariik tähistab 100. juubeliaastat. Sel olulisel aastal soovime endiselt  jagada Teiega uudiskilde erinevatest sündmustest töötukassas –  mis teoksil, mis tulemas, mis toimunud on. Soovime olla jätkuvalt tegusad ja abivalmid. Tahame toetada ja aidata abivajajaid.  Eks ütleb Hispaania vanasõnagi  -  kus ei tule puudu tahtest, seal ei tule puudu ka võimalustest!

Töötukassa erinevaid võimalusi ja koostööd kajastab ka meie selle aasta esimene uudiskiri. Head meiega olemist, oma võimaluste leidmist ning tööotsijatele võimaluste loomist!   

Võimalusi välisvärbamiseks

Kati Plukk
EURES nõustaja

Euroopas on sadu tuhandeid oskustöötajaid. Töötajaid, kes soovivad liikuda, on motiveeritud ja innukad uusi kogemusi omandama. EURES pakub Teile võimalust nende töötajateni jõuda. 

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Clicking on the banner will redirect you to Work and Study website Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärinõustajale Temporary job offers. Temporary job is waiting for you! Clicking on the banner will redirect you to the temporary job site.

Contacts

Töötukassa offices

E-post: info@tootukassa.ee

Skype: tootukassa

Calling from abroad, please use the number +372 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, last Friday of the month 8.30-12.30)