Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

 

Töö otsib tegijat ja tegija tööd!

Prindi

Lisatud 01.02.2018 | Uuendatud 01.02.2018

Merle Haug
juhtivkonsultant (tööandjad)
merle.haug@tootukassa.ee 

Töö otsib tegijat ja tegija tööd! Kevadisel  töö- ja karjäärimessil soovime taas kokku viia tublid tööandjad ning tarmukad tööotsijad ning karjäärimuutuse soovijad. Tulge ka Teie!

Töö- ja karjäärimessi populaarsus on ajas kasvanud. Praegune formaat on toonud järjest rohkem huvilisi tutvuma tööhõive võimalustega. Ja mitte ainult. Me oleme teadlikud, et paljud tööandjad on just messi kaudu leidnud endale uued töötajad. See rõõmustab meid väga ning annab jõudu uuteks tegemisteks. Ka sel korral ootame rohkem kui 3000 messikülastajat. Me jätkame töötubade ja teenuste tutvustamisega ning karjääriseminari raames kutsume taas esinema põnevaid inimesi, kes oma ettekannetega aitavad tööotsijaid nii kogemuste jagamise, võimaluste leidmise kui motivatsiooni ja muu tarkusega. Senine tagasiside töötubadele ja seminari ettekannetele on olnud väga positiivne. See kõik peab toetama. Oluline on, et töö leiaks tegija! Seetõttu:

Kevadmessiks ettevalmistused on alanud. Kui soovite osaleda ettevõttega töö- ja karjäärimessil ning Teil on vabu töökohti, mida messil tööst huvitatutele inimestele pakkuda,  andke endast märku tallinn@tootukassa.ee või täitke 16. veebruariks registreerimisvorm siin.

Töö- ja karjäärimess „Meie inimesed – meie võimalused“ toimub 6. märtsil 2018 kell 11:00-17:00 Kultuurikatlas.

Messil osalemine on tasuta. Messi ajal on Teil kasutada oma laud, kuhu paigutada infomaterjalid ja muu vajalik.

Julgus on tähtis, juhused mängivad rolli, aga mitte ainult – kohtumiseni messil!

messimelu  messimelu

messimelu

 

 

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Clicking on the banner will redirect you to Work and Study website Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärinõustajale Temporary job offers. Temporary job is waiting for you! Clicking on the banner will redirect you to the temporary job site.

Contacts

Töötukassa offices

E-post: info@tootukassa.ee

Skype: tootukassa

Calling from abroad, please use the number +372 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, last Friday of the month 8.30-12.30)