Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

 

28. märtsil toimub online-töömess „IT, sales and engineering – Work in Estonia“

Prindi

Lisatud 01.02.2018

Eesti Töötukassa ja Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse eestveetav programm Work in Estonia korraldavad 28. märtsil järjekordse online-töömessi, mis on suunatud infotehnoloogia-, müügi- ja insenerierialade spetsialistide leidmisele teistest Euroopa riikidest. 

Osalema on oodatud kõik nimetatud valdkondades tegutsevad tööandjad, kes on mõelnud töötajate leidmisele mujalt Euroopast. Lisaks Euroopa Liidu riikidele levitatakse kutset messile aktiivselt ka Türgi, Ukraina ja Gruusia spetsialistidele suunatud infokanalite kaudu. Euroopa Liidu riikidest on kitsamalt sihikul Portugal, Itaalia, Sloveenia, Bulgaaria, Ungari ja Läti.

Messist huvitatud tööandjatele jagab lisainfot töötukassa EURES peaspetsialist Jaanus Valdmaa: jaanus [dot] valdmaa [ä] tootukassa [dot] ee, 6148 604.

Online-töömess toimub virtuaalses messikeskkonnas https://www.europeanjobdays.eu/en/events/it-sales-and-engineering-%E2%80%93-work-estonia. Messil osalemiseks on ettevõttel vaja luua konto, sisestada tööpakkumised ning olla messi toimumise ajal virtuaalselt kättesaadav. 

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Clicking on the banner will redirect you to Work and Study website Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Click on the banner and ask a career specialist. Temporary job offers. Temporary job is waiting for you! Clicking on the banner will redirect you to the temporary job site.

Contacts

Töötukassa offices

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee

Skype: tootukassa

Calling from abroad, please use the number +372 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, last Friday of the month 8.30-12.30)