Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

 

Uudiskiri nr 2018 / 2 (13)

Prindi

Lisatud 20.02.2018 | Uuendatud 20.03.2018

Täies mahus uudiskirja leiate siit

Keila-Paldiski töömess: esimene vasikas ei läinudki aia taha!

Hilding Anders Baltic ja Alexela Group olid  tööandjad, kes algatasid Keila-Paldiski piirkondliku töömessi idee. Hilding on valmis piisava arvu kandidaatide puhul Keila-Jüri vahel töötajate bussi käima panema, Alexelal on nii Keila kui Paldiski piirkonnas mitu ettevõtet, mis tööjõudu vajavad. Teades ka kohalike elanike huvi kodukoha asutuste vastu, leidsime, et ideel on jumet ja viisime plaani ellu.

Tasuta nõustamine tööandjale: millega tuleb arvestada, kui meeskonnas on erivajadusega töötaja?

Kui kollektiivi on tööle asumas inimene, kelle erivajadusega tulevased kolleegid pole varem kokku puutunud, saab töötukassa nõustaja tulla ettevõttesse ning juhendada, kuidas uut töötajat kõige paremini toetada. Nõustaja jagab teadmisi näiteks kuulmis-, nägemis-, liikumis- või intellektipuudest ning psüühilisest erivajadustest. Lisaks nõustame töökollektiive ka abivahendite ja kohanduste osas.

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Clicking on the banner will redirect you to Work and Study website Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärinõustajale Temporary job offers. Temporary job is waiting for you! Clicking on the banner will redirect you to the temporary job site.

Contacts

Töötukassa offices

E-post: info@tootukassa.ee

Skype: tootukassa

Calling from abroad, please use the number +372 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, last Friday of the month 8.30-12.30)