Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Töötukassa online-töömessi fookuses on IT, müük ja inseneeria

Prindi

Lisatud 28.03.2018

Eesti Töötukassa ja Work In Estonia korraldavad täna, 28. märtsil interaktiivse töömessi, et leida siinsetele tööandjate välisspetsialiste IT-, müügi- ja insenerialadelt. 

Messile on kutsutud osalema kõigi Euroopa Liidu riikide tööotsijaid. Eraldi sotsiaalmeediakampaania korraldati EL riikidest Portugalis, Itaalias, Sloveenias, Bulgaarias, Ungaris ja Lätis ning väljaspool EL veel Türgi, Gruusia ja Ukraina spetsialistide seas. Fookuses on IT-, müügi- ja insenerialase taustaga inimeste tähelepanu püüdmine, et tutvustada neile Eestis töötamise võimalusi.

Mess toimub europeanjobdays.eu platvormil, kus korraldavad oma töömesse ka teised rahvusvahelisse töövahendusvõrgustikku EURES kuuluvad riigid.

Online-töömess on tööandjale hea võimalus saada aimu, millised tööotsijad liiguvad lähiriikide tööturul, aga ka kaugemal, kes on valmis tööle asuma teise riiki. Samuti aitab see hoida kokku aega, kuna osalemiseks on vaja üksnes huvi värvata, aktiivseid tööpakkumisi ja aega messipäeval, mil olla virtuaalselt esindatud ning suhelda huviliste tööotsijatega. Seekord on osalemas ligi paarkümmend tööandjat,” rääkis messi projektijuht, töötukassa EURES peaspetsialist Jaanus Valdmaa.

Kõigil töötukassa korraldatud online-töömessidel osalenud personalifirma Manpower personalipartner Jelena Poleschuk on eelseisva messi suhtes lootusrikas. „Oleme kolme aasta jooksul osalenud EURESe online-töömessidel nii Eestis kui teistes liikmesriikides ning professionaalsete inimeste Eestisse leidmine on õnnestunud,” sõnas Poleschuk.

2017. aasta statistika põhjal on Eesti online messi külastajad Euroopa riikidest pärit kõrgharitud noored (25–34 a), kellest mehi 58% ja naisi 36%.

Messil osalemine on tööandjatele tasuta. Lähem info: https://www.europeanjobdays.eu/en/events/it-sales-and-engineering-%E2%80%93-work-estonia.

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Clicking on the banner will redirect you to Work and Study website Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Click on the banner and ask a career specialist.  

Contacts

Töötukassa offices

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee

Skype: tootukassa

Calling from abroad, please use the number +372 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, last Friday of the month 8.30-12.30)