Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

 

Uudiskiri nr 2018 / 5 (16)

Prindi

Lisatud 06.06.2018 | Uuendatud 06.06.2018

Vaata uudiskirja siin.

Was this information useful?


Kelle asi on minu karjäär?

Aprilli keskel toimus Karjäärinõustajate Ühingu eestvedamisel ja Eesti Töötukassa toetusel üle terve Eesti karjäärinädal „Terve Karjäär“. Kolmandat korda toimunud karjäärinädala teemaks oli seekord „Kelle asi on minu karjäär?“. Tallinnas päädis üritus 11. aprillil samanimelise seminariga, kus esinesid mitmed põnevad ettekandjad inspireerimaks inimesi leidma endale ainulaadne karjääritee.

Võimalusi märgates avardasime oma mõttemaailma

Tunnustame kõiki tööandjaid, kes on juba kohandanud ettevõtte töökeskkonda või loonud erivajadustega inimestele vastavad tingimused, neid asjatundlikult toetanud ja juhendanud. Oleme aga märganud, et paljudel tööandjatel ei ole teadmisi, kuidas erivajadustega inimesi nii toetada, et nende töötulemused oleksid optimaalsed, tervis püsiks stabiilne ning kolleegid oleksid mõistvad ja abivalmid. 

Tööandjate teabepäev 20.06

Teabepäev toimub Karamelli 6, Koolitusklassis 6. korrusel kell 9.00-13.00

Arutelu ja grupitöö vormis võtame vaatluse alla teemad: töövahendusportaali kasutamine, proovitöö, tööpraktika, palgatoetus, alaealise töötamise toetus, vähenenud töövõimega inimeste teenused.

Teises pooles Maksu- ja Tolliameti ettekanne erisoodustuste maksustamise muudatustest.
Teabepäevale on võimalik registreeruda siin

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Clicking on the banner will redirect you to Work and Study website Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Click on the banner and ask a career specialist. Temporary job offers. Temporary job is waiting for you! Clicking on the banner will redirect you to the temporary job site.

Contacts

Töötukassa offices

E-post: info@tootukassa.ee

Skype: tootukassa

Calling from abroad, please use the number +372 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, last Friday of the month 8.30-12.30)