Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

 

Tööandjatega koostöö strateegia

Prindi

Lisatud 08.06.2018 | Uuendatud 24.01.2019

Eesti Töötukassa igapäevane töö on viia kokku tööandjad ja tööd otsivad inimesed ning võimaldada selleks vajalikku nõustamist ja teenuseid. Tööandjad on meie olulised partnerid, pakkudes töökohti, mida vajame tööotsijate tööle aitamiseks.

Samuti panustavad tööandjad koos töötukassaga töötajate oskuste arendamisse ning toetavad majandusliku ja sotsiaalse heaolu kasvu. Tööandjad on ühtlasi töötukassa kliendid, kes vajavad meie tuge töötajate leidmisel, töökohtade loomisel ja kohandamisel ning majandustegevuse ümberkorraldamisel.

Tööandjatega koostöö põhimõtete paremaks kirjeldamiseks oleme koostanud tööandjatega koostöö strateegia. Strateegia kirjeldab töötukassa koostöö aluseid tööandjatega, peamisi tegevussuundi ja sihtrühmasid ning seab strateegilised eesmärgid aastani 2020.

Strateegia lugemiseks vajuta siia.

Was this information useful?


 

Bänner viib meie töötukassa lehele, kus saate tutvuda Töötukassa tööpakkumistega Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Clicking on the banner will redirect you to Work and Study website Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Click on the banner and ask a career specialist.  

Contacts

Töötukassa offices

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee

Skype: tootukassa

Calling from abroad, please use the number +372 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, last Friday of the month 8.30-12.30)