Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

 

Millised on Teie õigused seoses isikuandmete töötlemisega töötukassa poolt

Prindi

Lisatud 13.07.2018 | Uuendatud 27.09.2019

Teil on õigus:

  • tutvuda Teie kohta kogutud isikuandmetega ja teada, mis eesmärgil töötukassa Teie andmeid töötleb
  • nõuda oma ebaõigete isikuandmete parandamist või mittetäielike andmete täiendamist
  • esitada Teid puudutavate isikuandmete töötlemise suhtes vastuväiteid. Sel ajal ei töötle töötukassa Teie isikuandmeid edasi, välja arvatud juhul, kui töötukassa tõendab, et töödeldakse mõjuval õiguspärasel põhjusel, mis kaalub üles Teie huvid, õigused ja vabadused, või õigusnõuete koostamise, esitamise või kaitsmise eesmärgil. Põhjendatud vastuväite saamisel töötukassa lõpetab andmete töötlemise või korrigeerib andmete töötlemise ulatust. Töötukassa selgitab Teie taotlusel töötlemise vajaduse õiguspärasust
  • kui Te ei ole rahul sellega, kuidas töötukassa Teie isikuandmeid töötleb ning pöördumine töötukassa andmekaitse spetsialisti poole ei andnud rahuldavat tulemust, on Teil õigus esitada kaebus Andmekaitse Inspektsioonile või kohtule.

Töötukassa töötleb Teie isikuandmeid üldjuhul seaduse alusel ning kohustub kogutud andmeid säilitama seaduses määratud tähtaja jooksul, mistõttu ei saa töötukassa Teie isikuandmeid kustutada, sh ka Teie enda soovil ega kolmandale isikule üle kanda (erandid vt isikuandmete töötlemine nõusoleku alusel).

Was this information useful?


 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Clicking on the banner will redirect you to Work and Study website Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Click on the banner and ask a career specialist.  

Contacts

Töötukassa offices

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee

Skype: tootukassa

Calling from abroad, please use the number +372 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, last Friday of the month 8.30-12.30)