Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

 

Kes on kolmandad isikud ja kuidas nemad Teie isikuandmeid töötlevad

Prindi

Lisatud 13.07.2018 | Uuendatud 27.09.2019

Töötukassa avaldab Teie isikuandmeid teenuse osutajale (volitatud töötleja), kellega on sõlmitud leping, ulatuses, mis on vajalik Teile või töötukassale teenuse nõuetekohaseks osutamiseks. Volitatud töötleja tagab õigusaktide ja töötukassa antud juhiste kohase isikuandmete kaitse.

Töötukassa osaleb Euroopa Parlamendi ja Nõukogu määruse (EÜ) nr 883/2004 rakendamises ning vahetab Euroopa Liidu liikmesriikidega andmeid, sh elektrooniliselt juurdepääsupunkti kaudu ühtses turvalises keskkonnas (EESSI - Electronic Exchange of Social Security Information). Kui Te olete elanud ja töötanud teises liikmesriigis ja taotlete Eestist töötuskindlustushüvitist või töövõime hindamist või töövõimetoetust, siis küsib töötukassa hüvitise või toetuse määramiseks või töövõime hindamiseks vajalikke andmeid, sh elektrooniliselt EESSI kaudu välisriigi pädevalt asutuselt või edastab need pädevale asutusele. 

Töötukassa teeb koostööd erinevate koostööpartneritega oma õigusaktidest tulenevate kohustuste täitmiseks, seal hulgas ka kliendile teenuste pakkumiseks. Enamasti on koostööpartneriteks teised avalikku ülesannet täitvad asutused ja isikuandmete andmine toimub seadusliku avaliku ülesande täitmiseks.

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutusega (EAS) sõlmitud lepingu alusel osutab töötukassa karjääriteenuseid välismaalastele ka teenuskeskuses „Eesti Rahvusvahelise Maja“. Isik esitab enda isikuandmed ise Rahvusvahelise Maja broneerimissüsteemi ning töötukassa kinnitab Rahvusvahelise Maja broneeringusüsteemis isiku teenusel osalemise. Rahvusvahelise Maja broneeringusüsteemi vastutav töötleja on EAS, nende privaatsuspoliitikaga saab tutvuda www.eas.ee.

Koostööpartneritele isikuandmete edastamisel lähtub töötukassa õigusaktides antud õigustest ja kohutustest ning samuti eesmärgipärasusest ja minimaalsuse põhimõttest.

Was this information useful?


 

Bänner viib meie töötukassa lehele, kus saate tutvuda Töötukassa tööpakkumistega Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Clicking on the banner will redirect you to Work and Study website Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Click on the banner and ask a career specialist.  

Contacts

Töötukassa offices

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee

Skype: tootukassa

Calling from abroad, please use the number +372 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, last Friday of the month 8.30-12.30)