Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Vaimse tervise probleemid töökohal. Kuidas ära tunda ja mida teha?

Prindi

Lisatud 11.09.2018 | Uuendatud 11.09.2018

Kui tähelepanelikud me oleme teiste inimeste suhtes? Kas läbipõlemist ja depressiooni saab ennetada?

Mis vahe on käitumis- ja isiksusehäiretel ja kuidas võivad need tööl avalduda? Kuidas suurendada enda, oma organisatsiooni ja klientide heaolu kasvatades teadlikkust vaimsest tervisest? Ilmselt on sellised küsimused aeg-ajalt üles kerkinud igas asutuses ja ka inimeste eraelus.

4. oktoobril kell 10.00-15.30 Eesti Puuetega Inimeste Kojas toimuval seminaril annab psühholoog Anneli Valdmann ülevaate psüühikahäiretest ning jagab näidete varal selgitusi, kuidas nendega töökeskkonnas toime tulla. „Oma igapäevatöös olen 12 aastat aidanud inimestel üles leida head enesetunnet. Seda nii psühholoogi (nõustaja), grupijuhi kui vaimse tervise valdkonna koolitajana. See on natuke nagu kunstniku, ruumikujundaja või arhitekti töö. Nemad loovad ilu, heaolu ja harmooniat inimeste ümber, nõustaja ja hea koolitaja loob seda inimeste sees“, ütleb Anneli Valdmann oma tutvustuses.

Et oktoobri esimene nädal on ettevõtlusnädal, ootab Eesti Töötukassa seekordsele seminarile just tööandjate esindajaid. Osalemine on tasuta, aga kohtade arv piiratud. Palume end registreerida alloleval lingil: 

https://www.tootukassa.ee/content/seminar-vaimse-tervise-probleemid-tookohal-kuidas-ara-tunda-ja-mida-teha

Was this information useful?


 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Clicking on the banner will redirect you to Work and Study website Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärinõustajale Temporary job offers. Temporary job is waiting for you! Clicking on the banner will redirect you to the temporary job site.

Contacts

Töötukassa offices

E-post: info@tootukassa.ee

Skype: tootukassa

Calling from abroad, please use the number +372 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, last Friday of the month 8.30-12.30)