Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Töötukassa ja Kohila Vineer OÜ sõlmisid koostööleppe

Prindi

Lisatud 27.11.2018 | Uuendatud 27.11.2018

 

Eesti Töötukassa juhatuse esimees Meelis Paavel ja Kohila Vineer OÜ juhatuse liikmed Ruth Grünthal ja Andres Laht allkirjastasid koostööleppe. Töötukassa valib lepingupartnereid hoolikalt ning lepingule eelneb pikaaegne koostöö.

Töötukassa juhatuse esimees Meelis Paavel allkirjastamas koostöölepet Kohila Vineer OÜ juhatuse liikmete Ruth Grünthali ja Andres Lahega.

250 töötajaga Kohila Vineer OÜ on üks Rapla maakonna suurimaid tööandjaid, ettevõtte põhitegevusalaks on kasespooni ja -vineeri tootmine ning tootearendus. Raplamaal asuv tehas on heaks näiteks ühest viimase aja suuremast investeeringust Eesti tootmissektoris.

Koostöö Eesti Töötukassaga on olnud pikaajaline ja mitmekülgne. Töötukassa abiga on otsitud mitmeid spetsialiste, ettevõte on valmis pakkuma tööd osakoormusega ning vähenenud töövõimega inimestele. Samuti on Kohila Vineer OÜ olnud esindatud Raplamaa töömessidel ning on toimunud infotunnid tööotsijatele.

Kohila Vineer OÜ on pälvinud tiitlid „Raplamaa Äritegu 2016“ ja „Aasta välisinvestor 2016“ ning „Uustulnuk 2012“. Aastal 2015 tunnustas Eesti Töötukassa Raplamaa osakond ettevõtet „Aasta tööandja“ tiitliga.

Koostöölepete sõlmimist alustas töötukassa 2012. aastal ja eesmärk on jõuda koostöölepeteni igas maakonnas töötukassa jaoks oluliste ettevõtetega. Koostööleping on kasulik mõlemale poolele: Töötukassa toetab tööandjat sobiva tööjõu leidmisel ja selle ettevalmistamisel, samuti töökohtade kohendamisel vastavalt (eri)vajadustele. Ettevõte aitab aga töötukassa klientidel arendada tööalaseid oskusi. Täna sõlmitud koostöölepe on töötukassale järjekorras juba 47.

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Clicking on the banner will redirect you to Work and Study website Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärinõustajale Temporary job offers. Temporary job is waiting for you! Clicking on the banner will redirect you to the temporary job site.

Contacts

Töötukassa offices

E-post: info@tootukassa.ee

Skype: tootukassa

Calling from abroad, please use the number +372 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, last Friday of the month 8.30-12.30)