Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Töötukassa alustas koostööd Eesti Kõrg- ja Kutsehariduse Kvaliteediagentuuriga

Prindi

Lisatud 09.09.2019 | Uuendatud 24.09.2019

 

Eesti Kõrg- ja Kutsehariduse Kvaliteediagentuur (edaspidi EKKA) hindab alates oktoobrist töötukassa koolituskaardipartnerite täienduskoolituse läbiviimise, õppekavade ja teabe avalikustamisega seatud nõuete vastavust täiskasvanute koolituse seaduse (edaspidi TäKS) ja täienduskoolituse standard nõuetele.

TäKS kohaselt kinnitavad täienduskoolitusasutused end Eesti Hariduse Infosüsteemi registreerides ja majandustegevuse teadet esitades, et nad täidavad seaduses sätestatud nõudeid. Ka töötukassa koolituskaardi koostööpartneriks saamise üks tingimus on TäKS täitmine. Töötukassa jaoks on oluline, et koolituskaardi partneri koolitusel osalevad kliendid saaksid koolitajate veebilehelt vajalikku infot koolituste kohta ning saada kvaliteetset teenust ja koolitusasutus järgiks õigusaktidest tulenevaid nõudeid.

Lävendipõhisest hindamisest saab lähemalt lugeda EKKA veebilehelt.

Hindamist teostav EKKA on juhtiv kompetentsikeskus õppeasutuste välishindamise alal Eestis. Alates 2018. aasta sügisest töötab EKKA koostöös HTMi ja sidusrühmadega välja täienduskoolituse kvaliteedi hindamise põhimõtteid.

26. septembril toimub Tallinnas tasuta infopäev, kus tutvustatakse hindamise metoodikat, TäKSi ja täienduskoolituse standardi nõudeid ning väljundipõhise õppekava koostamise põhimõtteid. Info ja registreerimine on SIIN. Infopäeva on võimalik jälgida veebi vahendusel SIIN.

 

Bänner viib meie töötukassa lehele, kus saate tutvuda Töötukassa tööpakkumistega Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Clicking on the banner will redirect you to Work and Study website Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Click on the banner and ask a career specialist.  

Contacts

Töötukassa offices

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee

Skype: tootukassa

Calling from abroad, please use the number +372 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, last Friday of the month 8.30-12.30)