Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

 

MTÜ Händikäpp infopäev

Prindi

Lisatud 28.10.2019 | Uuendatud 28.10.2019

Toimumisaeg: 
14 November, 2019
Kategooria: 
Tööotsijatele
Asukoht: 
Töötukassa Kvartali büroo (IV korrus), Riia 2, Tartu

Töötukassa Kvartali büroos (Riia 2, IV korrus) toimub 14. novembril kell 11.00-12.00 MTÜ Händikäpp infopäev.

MTÜ Händikäpp toetab iga inimese õigust olla iseseisev, jälgib puudega inimeste õigusi puudutavate õigusaktide väljatöötamist ja täitmist ning julgustab aktiivselt osalema organiseeritud ühistegevuses.

Isiklik abistaja on töötaja, kes abistab liikumis- ja/või nägemispuudega inimest lähtuvalt tema puudest tingitud erivajadustest ja juhistest toimingutel, milles füüsiline abi on vajalik - näiteks liikumisel, söömisel, riietumisel, hügieeniprotseduuridel, kirjutamisel ja majapidamistoimingutel. Töö on mitmekülgne ja toimub kliendi kodus, tööl, asjaajamistel ning sündmustel. Liikumis- ja/või nägemispuudega inimesed saavad pakkuda vajalikku väljaõpet ja tööle kandideerimisel pole eelnev kogemus nõutud. Infopäeval tutvustame töö- ja arenguvõimalusi.

Infopäevale registreerumiseks pöördu palun oma töötukassa konsultandi poole või kirjuta: Mihkel Värton, mihkel.varton@tootukassa.ee.

Tööle kandideerimine ja lisainfo: Margit Rosental-Tustit, isikliku abistaja teenuse koordinaator, iat@handikapp.ee, tel. 5323 2667

Kohtumiseni infopäeval!

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Clicking on the banner will redirect you to Work and Study website Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärinõustajale Temporary job offers. Temporary job is waiting for you! Clicking on the banner will redirect you to the temporary job site.

Contacts

Töötukassa offices

E-post: info@tootukassa.ee

Skype: tootukassa

Calling from abroad, please use the number +372 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, last Friday of the month 8.30-12.30)