Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Lugupeetud töövõimetoetuse saaja

Prindi

Lisatud 07.02.2020

 

Soovime Teid teavitada, et kui Teil on üks või mitu kohtutäituri arestimisakti, siis seoses töötukassa kinnipidamiste infosüsteemi rakendamisega peetakse alates veebruarist need igakuiselt kinni Teie töövõimetoetuselt. See tähendab, et kinnipidamisi võib olla suuremas ulatuses kui varem. Juhul, kui leiate, et arestimisel ei ole arvestatud Teie tegelike sissetulekutega, ülalpeetavatega ja arestimisel ei ole tagatud mittearestitava osas sissetulek (täpsemalt saate lugeda http://www.kpkoda.ee/content/avaliku-poole-lingid/kkk ), palume pöörduda Teie suhtes täitemenetlust läbiviiva kohtutäituri poole. Kohtutäituri ülesanne on enne arestimiskorralduse tegemist selgitada välja Teie sissetulekud, ülalpeetavad ja sellest informatsioonist lähtuvalt teha korraldus Teie toetusest või hüvitisest kinnipidamiseks. Enda suhtes algatatud täitemenetluste kohta saate infot kodanikuportaalist (www.eesti.ee).

Kinnipidamise korraldust saab muuta kohtutäitur ja selleks tuleb teil vastavasisulise taotlusega kohtutäituri poole pöörduda. Täiturite kontaktandmed on leitavad Kohtutäiturite ja Pankrotihaldurite Koja kodulehelt (http://www.kpkoda.ee/content/avaliku-poole-lingid/kontaktinfo-0)

Kohtutäiturite edastatud arestimisaktid on töötukassale täitmiseks kohustuslikud.

Lugupidamisega
Eesti Töötukassa

 

Bänner viib meie töötukassa lehele, kus saate tutvuda Töötukassa tööpakkumistega Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Clicking on the banner will redirect you to Work and Study website Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Click on the banner and ask a career specialist.  

Contacts

Töötukassa offices

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee

Skype: tootukassa

Calling from abroad, please use the number +372 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, last Friday of the month 8.30-12.30)