Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Töötasu hüvitise määramine

Prindi

Lisatud 13.04.2020 | Uuendatud 29.06.2020

Siit lehelt leiate asutuste nimekirja (Exceli formaadis), kellele on töötasu hüvitis määratud.

Failis on töötasu hüvitise avaldusele positiivse otsuse saanud asutuste nimekiri 28.06 seisuga. Hüvitist saanud asutuste nimekirja uuendatakse iga nädal, järgmine uuendatud nimekiri tuleb 06.07

Dokumendi esimesel lehel on toodud töötasu hüvitise avaldusele positiivse otsuse saanud asutuste nimekiri nädalate kaupa. See tähendab, et kui asutusele on hüvitist määratud mitmel eri nädalal, siis on need toodud erinevatel ridadel. Iga rea juures on toodud välja mitmele inimesele hüvitis määrati, kui suur oli hüvitiste brutosumma ja hüvitiste kogukulu koos töötukassa poolt brutosumma pealt tasutud sotsiaalmaksu ja tööandja töötuskindlustusmaksega.

Dokumendis on eraldi lehtedel toodud erinevate kuude eest määratud hüvitiste kokkuvõte asutuste kaupa. Viimasel lehel on toodud määratud hüvitiste koondvaade asutuste kaupa: mitmele inimesele hüvitis määrati (sealhulgas mitu inimest on saanud hüvitist ühe kuu eest ja mitu inimest kahe kuu eest), kui suur oli hüvitiste brutosumma ja hüvitiste kogukulu koos töötukassa poolt brutosumma pealt tasutud sotsiaalmaksu ja tööandja töötuskindlustusmaksega.

NB! Asutuste nimekirjas ei avaldata hüvitise saajate arvu nende asutuste puhul, mille töötajate arv on 3 või väiksem.

Töötasu hüvitise määramiste kokkuvõtet on võimalik vaadata lehe alumises osas asuvalt interaktiivselt töölaualt.

Asutuste nimekiri (Excel)

 

Was this information useful?


 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Clicking on the banner will redirect you to Work and Study website Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärinõustajale Temporary job offers. Temporary job is waiting for you! Clicking on the banner will redirect you to the temporary job site.

Contacts

Töötukassa offices

E-post: info@tootukassa.ee

Skype: tootukassa

Calling from abroad, please use the number +372 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, last Friday of the month 8.30-12.30)