Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Töötukassa 59. koostööpartner on Securitas Eesti AS

Prindi

Lisatud 17.12.2020

 

Eesti Töötukassa juhatuse esimees Meelis Paavel ja Securitas Eesti AS juhatuse liige Raimo Heinam allkirjastasid koostööleppe. Tegemist on töötukassa 59. koostööleppega.

Securitas Eesti AS on esindatud kõikides suuremates Eesti linnades - Tallinnas, Tartus, Viljandis, Pärnus, Kuressaares, Rakveres, Narvas, Jõhvis ja Sillamäel.

Töötukassa ja ettevõtte koostöö sai alguse aastal 2008 ning ettevõttes on töö leidnud paljud töötukassa kliendid. Tööandja on väga avatud suhtumisega erivajadustega inimeste värbamisse, täna töötab Securitases 30 vähenenud töövõimega inimest. Töötukassa koolituskaardipartnerina on Securitas Eesti AS pakkunud aastate jooksul erinevaid turvavaldkonna koolitusi mitmetele töötukassa klientidele.

Koostöölepe on hea näide, kuidas era- ja avalik sektor saavad koos igapäeva tööelu paremaks muuta ning lepe on kinnituseks, et koostöö jätkub.  Koostöölepete sõlmimist alustas töötukassa 2012. aastal ja eesmärk on jõuda koostöölepeteni igas maakonnas töötukassa jaoks oluliste ettevõtetega.

 

Bänner viib meie töötukassa lehele, kus saate tutvuda Töötukassa tööpakkumistega Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Clicking on the banner will redirect you to Work and Study website Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Click on the banner and ask a career specialist.  

Contacts

Töötukassa offices

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee

Skype: tootukassa

Calling from abroad, please use the number +372 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, last Friday of the month 8.30-12.30)