Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

 

Töö- ja Karjäärimess 2021

Prindi

Lisatud 01.04.2021 | Uuendatud 01.04.2021

Toimumisaeg: 
27 April, 2021 to 30 April, 2021
Kategooria: 
Töötukassa korraldatud sündmused
Asukoht: 
Virtuaalmess

Üle-eestiline virtuaalne Töö- ja Karjäärimess toimub 27.-30.04.2021. 

Töömessil on tööpakkumistega väljas tööandjad üle Eesti. Tööandjatega on virtuaalmessil võimalik suhelda nii vestlusakna, telefoni kui ka meili teel — kommunikatsiooniviisid jäävad tööandja enda otsustada. Lisaks ei pea jälgima kõiki Eesti tööandjaid, vaid neid saab ka regiooniti, olenevalt maakonnast, koondada.

Kõikidel osalejatel on võimalus lüüa kaasa virtuaalsetel karjäärinõustamistel ja seminaridel. Karjääriseminari „Kuidas ja kuhu edasi?“ kolmel seminaripäeval on esinejaid erinevatest valdkondadest, kes räägivad kuidas täna tööturul toimetada. Nii 27. kui 29. aprillil on eraldi seminarisaalid tööandjatele, kus avatakse tööturu olulisi teemasid just tööandjate vaatepunktist. Otselingid seminari vaatamiseks avaldame käesoleval lehel enne messi algust.

Lisaks toimuvad messil mitmed töötoad eesti ja vene keeles. Huvilistele räägitakse, kuidas tööturul toimetada, kuidas muutustega kohaneda ning edukalt töökohale kandideerida. Nippe jagatakse nii Eestis kui ka Euroopas töötamise kohta, kusjuures soovi korral on võimalik minna ka individuaalsele nõustamisele.

Töömessile saab siit www.toomess.ee

 

Bänner viib meie töötukassa lehele, kus saate tutvuda Töötukassa tööpakkumistega Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Clicking on the banner will redirect you to Work and Study website Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Click on the banner and ask a career specialist.  

Contacts

Töötukassa offices

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee

Skype: tootukassa

Calling from abroad, please use the number +372 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, last Friday of the month 8.30-12.30)