Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Eesti Töötukassa nõukogu valis esimeheks Tööandjate Keskliidu tegevjuhi Arto Aasa

Prindi

Lisatud 07.04.2021 | Uuendatud 07.04.2021

 

Täna toimunud Eesti Töötukassa nõukogu koosolekul valiti nõukogu uueks esimeheks Tööandjate Keskliidu tegevjuht Arto Aas. Nõukogu esimees valitakse rotatsiooni korras üheks aastaks.

„Töötukassa on kriisi ajal tõestanud oma võimekust kiirelt ja asjatundlikult tegutseda. Uuringute järgi on töötukassa teenuste ja organisatsiooni toimimisega rahul nii kliendid kui töötajad. See teeb nõukogu juhtimise teatepulga ülevõtmise lihtsamaks. Samas on töötukassal ees palju keerulisi väljakutseid, seda nii võitluses tööpuuduse, kui täpselt disainitud teenuste pakkumisel tööandjatele. Ka kõrge tööpuuduse tingimustes kummitab paljusid sektoreid praegu jätkuvalt heade oskustega tööjõu puudus,“ ütles nõukogu esimeheks valitud Arto Aas.

„Töötukassa nõukogu esimehena on minu roll tagada organisatsiooni professionaalne juhtimine, seejuures tahaks hoida head tava, et kõige olulisemad strateegilised valikud suudame langetada ametühingute ja riigi esindajatega konsensuslikult,“ toonitas Aas.

Arto Aas asub töötukassa nõukogu juhtima 15. maist.

Eesti Töötukassa kõrgeim juhtimisorgan on kuueliikmeline nõukogu. Vastavalt töötuskindlustuse seadusele nimetab kaks nõukogu liiget Vabariigi Valitsus, Eesti Ametiühingute Keskliit ja Teenistujate Ametiliitude Organisatsioon nimetavad kumbki ühe nõukogu liikme ning Eesti Tööandjate Keskliit nimetab kaks nõukogu liiget.

 

Bänner viib meie töötukassa lehele, kus saate tutvuda Töötukassa tööpakkumistega Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Clicking on the banner will redirect you to Work and Study website Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Click on the banner and ask a career specialist.  

Contacts

Töötukassa offices

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee

Skype: tootukassa

Calling from abroad, please use the number +372 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, last Friday of the month 8.30-12.30)