Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

 

Seminarisari „Suveks valmis“

Prindi

Lisatud 28.05.2021 | Uuendatud 28.05.2021

foto kutse seminarile

Seminarisari Eesti majutus-ja toitlustusettevõtetele

„SUVEKS VALMIS“

Kutsume osalema seminarisarjas „SUVEKS VALMIS“, mis on spetsiaalselt loodud Eesti majutus- ja toitlustussektori ettevõtete praegustele ja tulevastele töötajatele, toetamaks sektori taasavamist.

Seminarisari koosneb neljast seminarist ja need toimuvad 08.06, 15.06, 17.06, 22.06 Zoomi keskkonnas. Osaleda võib kõikidel seminaridel ja võib valida osalemiseks ka ainult endale kõige vajalikuma teemaga seminari.

Seminaridel osalemine on tasuta tänu Eesti Töötukassa ning Eesti Hotellide ja Restoranide Liidu (EHRL) toetusele.

"Suveks valmis" seminarisarja eesmärk on anda kasulikke ja praktilisi teadmisi klientide paremaks teenindamiseks, uute tiimide loomiseks või taaskäivitamiseks, tiimitöö sujuvamaks toimimiseks, samuti töötajate kaasamiseks ettevõtete ja teeninduskohtade turundamisel sotsiaalmeedias.

Seminaride teemad on valitud vastavalt Eesti Hotellide ja Restoranide Liidu (EHRL) poolt eelnevalt läbiviidud koolitusvajaduste uuringule, arvestades Covid-19 pandeemia mõju sektori tööjõu oskuste vajadusele. Seminarisarja teemadega tutvuda ja osalejaks registreeruda saab siin:

NB! Koolitustel osalejatel on võimalus koolitusi järelvaadata 7 päeva jooksul

Täna läheb sektor vastu uuele hooajale lootusrikkamalt kui eelmisel suvel – vaktsineeritute hulk ja covid-19 sertifikaadi ehk koroonapassi kasutuselevõtt üle Euroopa alates 15. juunist piiriületuste lihtsustamiseks julgustab sektorit tegevusi taaskäivitama. Teenindussektor peab selleks valmistuma, et olukorras kus kogu maailma riigid turistide pärast konkureerivad, ei saa Eesti lubada kehva teenindust või üldse mitte teenindamist.

Selleks, et töötajad oleksid valmis külalislahkuse sektori taasavamiseks kutsub EHRL koostöös Töötukassaga majutus- ja toitlustusettevõtete töötajaid ja lähiajal valdkonna ettevõtetesse tööleminemist planeerivaid inimesi osalema seminarisarjas „SUVEKS VALMIS“.

 

Eesti Töötukassa

Eesti Hotellide ja Restoranide Liit

Heateenindus.ee

Lisaküsimuste korral palun kirjutage info [ä] heateenindus [dot] ee

Was this information useful?


 

Bänner viib meie töötukassa lehele, kus saate tutvuda Töötukassa tööpakkumistega Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Clicking on the banner will redirect you to Work and Study website Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Click on the banner and ask a career specialist.  

Contacts

Töötukassa offices

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee

Skype: tootukassa

Calling from abroad, please use the number +372 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, last Friday of the month 8.30-12.30)