Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Eesti Töötukassa sulgeb 1. veebruarist kaks kliendiesindust

Prindi

Lisatud 11.01.2022 | Uuendatud 12.01.2022

 

Töötukassa sulgeb 1. veebruarist Pärnumaa osakonna Lihula klienditeeninduse ja Lääne-Virumaa osakonna Väike-Maarja klienditeeninduse

Töötukassa esindustes kohapeal käivate klientide arv on viimase aastaga märgatavalt vähenenud. Üha enam eelistatakse e-töötukassat ning inimeste nõustamine ja aitamine toimub peamiselt telefoni teel ja e-kanalis. Väike-Maarjas on klientide arv praeguseks kahanenud kuuele inimesele, Lihula esinduses ei olnud aga möödunud aastal ühtegi klienti.

Klienditeeninduste sulgemisega töötukassa teenuste kättesaadavus inimeste jaoks ei halvene. Silmast – silma kohtumise soovi korral saavad inimesed edaspidi pöörduda teise sobivasse osakonda. Ühtlasi pakub töötukassa vajadusel ka tulevikus võimalust kohtuda Lihulas ja Väike-Maarjas, selleks kasutatakse kohaliku omavalitsuse ruume.

Esinduste sulgemisest teavitavad konsultandid oma kliente ning nendega lepitakse kokku sobiv nõustamise kanal.

 

Bänner viib meie töötukassa lehele, kus saate tutvuda Töötukassa tööpakkumistega Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Clicking on the banner will redirect you to Work and Study website Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Click on the banner and ask a career specialist.  

Contacts

Töötukassa offices

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee

Skype: tootukassa

Calling from abroad, please use the number +372 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, last Friday of the month 8.30-12.30)