Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Nädaline: Vabad töökohad leiab töötukassa kaudu

Prindi

Lisatud 15.11.2010 | Uuendatud 15.12.2010

Töötukassa kaudu pakub Raplamaal tööd 10 firmat 16 töötajale.

 

Aktsiaselts RMW pakub tööd rahvusvaheliste vedude autojuhile. â??Ã?ks kohalik auto­juht on juba soovist teatanud. Ega meil sellega põle, ootame ja vaatame veel," ütles RMW juhatuse liige Ain Täpsi.

 

Reeglina on tööpakkumised tööotsijale üleval üks kuu. RMW ei kiirusta kuulutust maha võtma. Töötukassa kaudu on varem kaks inimest RMWs töö leidnud. â??Ei saa öel­da, et töötajaid pole. Peamine, et töötaja vabad töökohad üles leiaks," tõdes Ain Täpsi.

 

Mullu alustanud kuue palgatöölisega väikefirma Pere Ehitus otsib Haapsallu objektijuhti ja ehitustöölist. «Võib olla kogemustega töötaja või ka selline, kelle kohapeal välja õpetame," ütles OÃ? Pere Ehitus tegevjuht Kristo Kaaring. OÃ? Alu FMO vajab ajutiselt keevitajaid ja montaa?ilukkseppi.

 

Raplas asuv OÃ? ML Kapital vajas autolukkseppa. â??Nädalises avaldatud kuulutuse peale tuli kuus pakkumist, valik on tehtud," ütles firma esindaja Margus Liivrand.

 

Juuru vallas tegutsev puitmööblivalmistaja OÃ? Harviker otsis endale puidupingi operaatorit. "Soovijaid on palju ja valik keeruline. Het­kel on töötajad olemas. Kuna tellimusi on rohkesti, võtame edaspidi töötajaid juurde," rääkis OÃ? Harviker toot­misjuht Harry Grünberg.

 

Mort & Arten Investeerin­gute OÃ? kuulutab, et vajab juuksurit. ..Kuigi Raplas on juuksureid palju, on kaks ini­mest huvi tundnud. Kes otsib, see leiab alati tööd," ütles Mort & Arten Investeeringute OÃ? juuksur Monika Pavel-son.

 

Töötukassa Raplamaa osa­konna juhataja Hetti Kase sõnul on mitmed tööpakkujad soovinud jääda anonüümseks. Kuigi kuulutus ja ankeedi täitmine on tasuta, püütakse töötukassast leida töötajaid, jäädes ise tundmatuks. Sel­liselt on püütud otsida lume-koristajaid ja metsamehi.

 

«Tööandja on meie jaoks koostööpartner ja ano­nüümsetele helistajatele me teenuseid ei osuta," kinnitas Hetti Kask.

 

Nädalise kodulehekülg

 

Bänner viib meie töötukassa lehele, kus saate tutvuda Töötukassa tööpakkumistega Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Clicking on the banner will redirect you to Work and Study website Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Click on the banner and ask a career specialist.  

Contacts

Töötukassa offices

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee

Skype: tootukassa

Calling from abroad, please use the number +372 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, last Friday of the month 8.30-12.30)