Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Töötukassa muudab hankekorraldust

Prindi

Lisatud 03.03.2010 | Uuendatud 01.10.2010

Tagamaks hankemenetluste läbipaistvuse ning kõigi pakkujate läbipaistvama ja võrdsema kohtlemise, karmistab töötukassa hangete läbiviimise tingimusi.
 

Lihtmenetluse korral peab pakkuja esitama kinnituse või dokumendi (või teeb hankija ise päringu) järgmiste asjaolude kohta:
a) Pakkuja on registreeritud Ã?riregistris.
b) Pakkujat ei ole karistatud kuriteo või väärteo eest.
c) Pakkuja ei ole pankrotis või likvideerimisel, tema suhtes ei ole algatatud sundlikvideerimist, tema äritegevust ei ole peatatud.
d) Pakkuja on nõuetekohaselt täitnud õigusaktidest tulenevate riiklike ja kohalike maksude tasumise kohustused.
e) Pakkuja on registreeritud Majandustegevuse registris või omab muud tegevusluba juhul, kui registreering või tegevusluba on tegutsemiseks nõutav.
 

Tulenevalt konkreetse hanke iseloomust kasutatakse ka muid täiendavaid tingimusi pakkujate finants- ja majandusliku seisundi või tehnilise ja kutsealase pädevuse kohta.
 

Lisaks esitavad konkurentsi kahjustava huvide konflikti vältimiseks kõik hankemenetluse läbiviimises osalevad töötukassa töötajad kirjaliku erapooletuse kinnituse.
 

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Clicking on the banner will redirect you to Work and Study website Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Click on the banner and ask a career specialist.  

Contacts

Töötukassa offices

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee

Skype: tootukassa

Calling from abroad, please use the number +372 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, last Friday of the month 8.30-12.30)