Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Töötukassa vahetab kogemusi Suurbritannia kolleegidega

Prindi

Lisatud 01.03.2010 | Uuendatud 12.04.2010

1.-4. märtsini tutvuvad töötukassa spetsialistid Suurbritannia riikliku tööturuasutuse Jobcentre Plus kutsel töötute tööleaitamise võimaluste ja töötushüvitiste maksmisega Suurbritannias.

Kohtumise eesmärk on õppida Suurbritannia kogemustest, kuidas korraldada klienditeenindust ja töölesaamiseks vajalike teenuste osutamist. Töötukassat huvitab eelkõige, kuidas toimub koostöö tööandjatega, töövahendus ja tööotsingute toetamine ning aktiivsusnõuete rakendamine, samuti tööturumeetmete tulemuslikkuse ja mõju hindamine.

Töötukassa on Suurbritannia kolleegidega koostööd teinud varemgi, näiteks edukaks osutunud koondamistele reageerimise teenuse väljatöötamisel 2004. aastal. Seekordsel kohtumisel arutatakse muuhulgas võimalusi koostööprojektiks, mis toetaks töötukassa teenuste paremat kvaliteeti ja tulemuslikkust.
 

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Clicking on the banner will redirect you to Work and Study website Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Click on the banner and ask a career specialist.  

Contacts

Töötukassa offices

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee

Skype: tootukassa

Calling from abroad, please use the number +372 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, last Friday of the month 8.30-12.30)