Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

 

Tööpakkumised

Prindi

Lisatud 23.08.2013 | Uuendatud 04.02.2014

Tööpakkumistega saate tutvuda töötukassa esindustes ning käesoleva lehe iseteeninduses. Iseteeninduses saate tööpakkumisi otsida piirkonna, ametivaldkonna, haridustaseme, tööaja ja konkreetse märksõna järgi. 

Lisaks Eestile vahendab töötukassa tööd ka Euroopa Liidu ja Euroopa Majanduspiirkonna liikmesriikidesse. Euroopas töötamise ning vabade töökohtade kohta saate informatsiooni igast töötukassa osakonnast.

Tallinnas, Tartus, Narvas, Pärnus ja Valgas aitavad Teid EURES nõustajad, kes jagavad informatsiooni Euroopa Majanduspiirkonna riikide elu- ja töötingimustest ning vabadest töökohtadest. Tööpakkumiste ja sihtriikide infoga saate tutvuda Euroopa EURES portaalis ning EURES Eesti koduleheküljel. 

EURES konsultatsioon on mõeldud kõigile, selleks ei pea töötu või tööotsijana arvel olema. Kõik EURES teenused on tasuta.  

Was this information useful?


 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Clicking on the banner will redirect you to Work and Study website Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Click on the banner and ask a career specialist.  

Contacts

Töötukassa offices

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee

Skype: tootukassa

Calling from abroad, please use the number +372 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, last Friday of the month 8.30-12.30)