Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Tallinna Tehnikakõrgkool koolitas töötuid

Prindi

Lisatud 22.06.2011 | Uuendatud 10.12.2013

Tallinna Tehnikakõrgkool viib läbi töötute koolituse projekti â??METLOG projekt - töötute kompleksne koolitamine ning tööle rakendamine masina- ja metallitööstuse ning logistika valdkondadesâ??, mis on suunatud töötute komplekssele koolitamisele ning töölerakendamisele masina- ja metallitööstuse ning logistika valdkondades.

METLOG projekti raames töötati välja 4 spetsiaalselt töötutele suunatud koolitusprogrammi: ekspedeerija, keevitaja, CAD-projekteerija ja CNC pingi operaatori erialal.

Koostöös Eesti Töötukassaga valiti projekti 112 sihtgrupi liiget, kellest 96 läbis 2010/2011. õppeaastal erialaõppe, ettevõtluse- ja eesti keele koolituse. Peale koolituste läbimist suunati projektis osalejad ühekuulisele tööpraktikale valdkonna ettevõtetesse. Pärast tööpraktika läbimist ja nõustamist sooritasid kursuslased kutsekvalifikatsiooni eksamid.

Keevitaja kutsekvalifikatsiooni sai 14 keevitajat, APJ metallilõikepingi operaatori kutsekvalifikatsioon omistati 15 osalejale ja ekspedeerija rahvusvahelise FIATA koolitustunnistuse sai 5 osalejat. Projekt jätkub aktiivse nõustamistegevusega ettevõtluse valdkonnas, sest ootame julgeid algatusi noortelt ettevõtjatelt. Pakume ka juriidilist ja psühholoogilist tuge kõigile projektis osalejatele, kes on tööle rakendunud.

METLOG projekti kaasrahastatakse Euroopa Sotsiaalfondist.

 

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Clicking on the banner will redirect you to Work and Study website Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Click on the banner and ask a career specialist. Temporary job offers. Temporary job is waiting for you! Clicking on the banner will redirect you to the temporary job site.

Contacts

Töötukassa offices

E-post: info@tootukassa.ee

Skype: tootukassa

Calling from abroad, please use the number +372 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, last Friday of the month 8.30-12.30)