Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

 

Abiks töötamisel

Prindi

Lisatud 23.08.2013 | Uuendatud 16.09.2015

Töösuhteid reguleerib töölepingu seadus, mis näeb ette nii töötaja õigused kui ka kohustused.  

Tööle asumisel tuleb sõlmida kirjalik tööleping. Kui tööleping kestab alla kahe nädala, võib see olla ka suuline.  Töötaja saab töötada täistööajaga, kuid tööandja ja töötaja võivad omavahel leppida kokku ka osalises tööajas. Töö tegemise eest tuleb tööandjal maksta töötajale töötasu, mis ei saa olla väiksem kui kehtestatud töötasu alammäär (2015. aastal 390 eurot). Töötajal on õigus saada kalendriaastas 28 kalendripäeva põhipuhkust. Tööleping saab lõppeda vaid töölepingu seaduses toodud alustel. 

Abi erivajadusega inimesele

Kui soovite leida tööd ja töötada, kuid vajate selleks puude või pikaajalise tervisehäire tõttu abi, saab töötukassa just teile mõeldud teenustega abiks olla.

Terminology
Katseaeg

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Clicking on the banner will redirect you to Work and Study website Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärinõustajale Temporary job offers. Temporary job is waiting for you! Clicking on the banner will redirect you to the temporary job site.

Contacts

Töötukassa offices

E-post: info@tootukassa.ee

Skype: tootukassa

Calling from abroad, please use the number +372 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, last Friday of the month 8.30-12.30)