Tallinna Huvikeskus Kullo

Registry code: 75016486

Inglise keele õpetaja

eelkooli inglise keele õpetaja

Entered 03.07.2020 - job offer number: 1419284

Duties

Töö kirjeldus:
• huviringi tundide läbiviimine vastavalt õppekavale;
• huviringi õppekava koostamine;
• huviringi komplekteerimine;
• koostöö lapsevanematega;
• õppetööks vajaminevate materjalide hankimine;
• huviringi töö korraldamine väljaspool õppetunde.

Requirements for candidate

Level of education
vocational secondary education
Language skills
Language Oral Written
Estonian - required B2 (independent language user) - good B2 (independent language user) - good
English - required C1 (proficient language user) - very good C1 (proficient language user) - very good
Computer skills
intermediate level
Other requirements
Ootused kandidaadile:
• pedagoogiline kõrg-, kutsekesk- või keskeriharidus või muu kõrg-, kutsekesk- või keskeriharidus;
• vastutustunne, kohusetundlikkus, korrektsus ja täpsus;
• koostöövõime ja väga hea suhtlemisoskus;
• soov ja huvi lastega töötamiseks;
• õpi- ja otsustusvõimelisus, analüüsi- ja planeerimisoskus

We offer

Kool pakub:
• huvitavat ja loomingulist tööd;
• meeldivat töökeskkonda.

Information about the job

Office location
Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Mustamäe tee 59
Number of openings
1
Remuneration (gross)
1250 EUR
Töötasu on antud täiskoha kohta, töötasu vastab koormusele, töötajat otsitakse väikese koormusega kohale
Working hours
Part time
Väike osaline koormus, kuni 10 tundi nädalas
Duration of employment
Permanent
Start of employment
September 2020

Application information

Kandideerimiseks palume saata oma CV ja motivatsioonikiri aadressile kullo@kullo.ee.

Deadline for the submission of applications
15.08.2020
Required documents
CV, motivation letter
Contact person
Janne Kravtsev, Volitatud isik, Telephone: 6646100, E-mail: Õ@hheJÕ@hhedmm

New skills help you advance in life.

Did you know that some employees have the opportunity to acquire skills with the help of the Estonian Unemployment Insurance Fund?
Vaata lähemalt „Tööta ja õpi