Märjamaa Vallavalitsus

Registry code: 77000447

Lastekaitsespetsialist

Lapsehoolduspuhkusel ametniku asendamine

Entered 18.02.2020 - job offer number: 1408823

Duties

Lastekaitsespetsialisti peamised tööülesanded on:
• laste õiguste ja huvide kaitsmine
• laste heaolu, huvide ja abivajaduse hindamine
• perede nõustamine ja teenustele suunamine
• peredega juhtumipõhise töö ja asutustega võrgustikutöö kavandamine, korraldamine ja juhtimine
• vanemliku hoolitsuseta alaealiste elu korraldamine
• lastekaitse ennetavate programmide ja projektide väljatöötamine ja korraldamine

Requirements for candidate

Work experience in the same profession
at least 2 years
Level of education
master’s degree
Field of education
social work and counselling
Language skills
Language Oral Written
Estonian - required C1 (proficient language user) - very good C1 (proficient language user) - very good
Driving licence
B category
Computer skills
intermediate level
Other requirements
• hea suuline ja kirjalik eneseväljendamise oskus, hea pingetaluvus, kohusetundlikkus, tasakaalukus, analüüsi- ja iseseisva töö- ja ajaplaneerimise võime, soov ja tahe võrgustiku- ja meeskonnatööks, otsustusvõime, empaatiavõime;
• kohaliku omavalitsuse korraldust reguleerivate õigusaktide ning asjaajamiskorra tundmine

We offer

• uuendustele suunatud töökeskkonda;
• mitmekesist ja vastutusrikast tööd;
• toetavat meeskonda;
• enesearengu võimalusi;
• haigushüvitist haigestumise teisest päevast;
• 35-kalendripäevast põhipuhkust;
• erialast arenemisvõimalust läbi praktilise töö ja täiendkoolituste.
• teenistuskoha arendamise eesmärgil tasemeõppes õppima asumisel (õppesessiooni ajal) alates õppepuhkusel viibimise 21 kalendripäevast töötasu säilitamist 75% ulatuses.

Information about the job

Office location
Rapla maakond, Märjamaa vald, Märjamaa alev, Tehnika tn 11
Number of openings
1
Working hours
Full time
Duration of employment
Fixed-term
lapsehoolduspuhkusel oleva töötaja asendamise ajaks
Start of employment
As soon as possible

Application information

Kandideerimiseks saada oma CV koos motivatsioonikirja ja palgasooviga ning tunnistus või diplom vajaliku hariduse kohta (koopia) hiljemalt 6. aprilliks 2020 läbi CV Keskuse või CV-Online tööportaali või Märjamaa Vallavalitsuse e-posti aadressil marjamaa@marjamaa.ee .

Deadline for the submission of applications
06.04.2020
Required documents
CV, cover letter, other, motivation letter
tunnistus või diplom vajaliku hariduse kohta (koopia)
Contact person
Marge Viska, Sotsiaalosakonna juhataja, Telephone: 5621 4609, E-mail: gzNkmdjäqÕzJgzNOzgzzdmm

Uued oskused viivad elus edasi.

Kas teadsid, et osadel töötavatel inimestel on võimalik uusi oskusi omandada töötukassa toel?
Vaata lähemalt „Tööta ja õpi