Warning message

  • You can no longer apply for this job! The job has either expired or been deleted

OÜ Kontaktikeskus

Registry code: 11724971

https://www.ee.kontaktikeskus.ee/
Contactic SIA is a speedily growing call center based in Daugavpils and Valga. We are operating daily with clients allover Estonia and Latvia, offering a wide variety of great quality products via phone sales.

The parent Company Kontaktikeskus OÜ has ten offices around Estonia and more than 160 employees all moving towards a goal of providing our klients with the best customer service management and telemarketing in the Nordic and Baltic regions.

Müügikonsultant

Telefonimüügi Konsultant

Entered 12.01.2021 - job offer number: 1436467

Duties

Otsime oma Võru müügitiimi jaoks uusi müügikonsultante, kelle igapäevatöö on müüa eraisikutele telefoni teel erinevaid Eestis tuntud tooteid ja teenuseid, sinna juurde kuulub ka klientide meeldiv ja professionaalne nõustamine. Töö toimub kodus või kontoris ja helistamisi teostatakse arvuti vahendusel.

Requirements for candidate

Level of education
general secondary education
Language skills
Language Oral Written
Estonian - required C1 (proficient language user) - very good B2 (independent language user) - good
Computer skills
basic level
e-posti kasutamine, interneti kasutamine
Other requirements
Sa ei pelga inimestele helistamist ja kontakti loomist, soovid arendada suhtemisoskust, oled kiire taibuga, aktiivne ja osav suhtleja, sul on positiivne enesehinnang, oled hea kuulaja ja sinus peitub võistleja hing, pead kinni kokkulepetest, oled kohusetundlik ja tead, mis on distsipliin, sul on hea diktsioon ja selge eneseväljendusoskus

We offer

Meil on töö, mida saab teha väga paindliku töögraafikuga ja igaühele sobiva koormusega, ühildada väikeste laste või trennide ja miks mitte ka kooliga.
Pakume oma töötajatele tõhusaid müügi- ja tootekoolitusi. Anname endast kõik, et tööst huvitatu saaks müügi alal väga heaks.

Information about the job

Office location
Võru maakond, Võru linn, Jüri tn 39
Possible to work remotely
Number of openings
3
Remuneration (gross)
500-1000 EUR
Working hours
Full time, Part time (30 h nädalas)
võimalus töötada koormusega nii 40 h, 35 h või 30 h nädalas. L-P vabad
Duration of employment
Permanent
Start of employment
As soon as possible

Application information

Kui otsid tööd, mis annab lisaks teenimise võimalusele ka eluks vajalikke kogemusi ning oskusi, siis tule ja pane ennast proovile müügis! Müük on hea viis kuidas tundma õppida erinevaid inimesi ning olema osav igas vestlusringis.

Deadline for the submission of applications
10.02.2021
Required documents
CV
Contact person
Meriliis Kanarik, Müügitreener / tiimijuht, Telephone: 53317989, E-mail: meriliis [dot] kanarik [ä] kontaktikeskus [dot] ee

New skills help you advance in life.

Did you know that some employees have the opportunity to acquire skills with the help of the Estonian Unemployment Insurance Fund?
Vaata lähemalt „Tööta ja õpi