Haridus- ja Teadusministeerium

Registry code: 70000740

Rektor

Kõrgem Kunstikool Pallas

Entered 15.01.2022 - job offer number: 1482361

Duties

Ootame kandidaate, kelle soov on mitmekülgset kunstiharidust pakkuva kõrgkooli juhtimise ning arendamise kaudu anda oma panus Eesti haridus- ja kunstiellu. Rektori ülesanded tulenevad kõrgharidusseadusest, Kõrgema Kunstikooli Pallas põhimäärusest ja arengukavast.

Requirements for candidate

Level of education
master’s degree
Language skills
Language Oral Written
Estonian - required C1 (proficient language user) - very good C1 (proficient language user) - very good
English - required B2 (independent language user) - good B2 (independent language user) - good
Other requirements
Nõuded kandidaadile: magistrikraad või sellele vastav kvalifikatsioon; teadmised kõrghariduse korraldusest ning Pallases õpetatavatest erialadest; organisatsiooni (soovitatavalt hariduse valdkonnas) juhtimise kogemus vähemalt kolm aastat; eesti keele oskus C1 või sellele vastaval tasemel ja inglise keele oskus B2 või sellele vastaval tasemel.

We offer

Kõrgem Kunstikool Pallas (asukohaga Tähe 38b, Tartu) on Eesti ainuke kunstivaldkonna rakenduskõrgkool Haridus- ja Teadusministeeriumi haldusalas. Kõrgkooli eesmärk on kunsti-, disaini-, konserveerimis- ja restaureerimisalase kõrghariduse pakkumine ning valdkondlik loome- ja arendustegevus.

Information about the job

Office location
Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Tähe tn 38b
Number of openings
1
Working hours
Full time
Duration of employment
Fixed-term
5 aastat
Start of employment
21.02.2022

Application information

Kandideeri hiljemalt 4. veebruariks 2022 Recrur keskkonnas, saates meile: avalduse; elulookirjelduse; haridust tõendava dokumendi koopia; motivatsioonikirja koos palgasooviga; kõrgkooli arenguvisiooni viieks aastaks (kuni kolm lk); omal soovil muud olulised dokumendid või materjalid.

Deadline for the submission of applications
04.02.2022
Contact person
Sören Jakobson, personalipoliitika osakonna peaekspert, Telephone: 735 4072, E-mail: soren [dot] jakobson [ä] hm [dot] ee
Link to application environment
https://app.recrur.com/public/job-ad/Haridus--ja-Teadusministeerium-Korgema-Kunstikooli-Pallas-rektor/8a1c18cb-0/-1777137534

New skills help you advance in life.

Did you know that some employees have the opportunity to acquire skills with the help of the Estonian Unemployment Insurance Fund?
Vaata lähemalt „Tööta ja õpi