• Sellele tööpakkumisele ei saa enam kandideerida! Tööpakkumine on kas aegunud või kustutatud

Märjamaa Vallavalitsus

Registry code: 77000447

Teedespetsialist

Entered 18.02.2020 - job offer number: 1408830

Duties

Ametikoha eesmärk on teede valdkonnaga seotud tegevuste koordineerimine ja korraldamine Märjamaa vallas ning valla teehoiutööde järelevalve.
Tööülesanded:
• teedeehituse tehnilise kirjelduse ning mahutabelite koostamine ning hooldus- ja remonditööde järelevalve;
• teeregistri pidamine ja registri baasil valla teedel toimuvast ülevaate loomine;
• valla teehoiukava ja teedeehituse investeeringute plaani koostamine ning elluviimine;
• liikluskorralduse valdkonna juhtimine;
• kaevelubade ja teede sulgemise menetluste läbiviimine;
• valdkonda puudutavate õigusaktide eelnõude väljatöötamine;
• teede valla omandisse võtmise ja teede avalikuks kasutamiseks määramise korraldamine, erateede avaliku kasutamise lepingute ettevalmistamine ja nende täitmise kontrollimine;
• muud valdkonnaga seotud ülesanded.

Requirements for candidate

Work experience in the same profession
at least 3 years
Level of education
vocational secondary education
Language skills
Language Oral Written
Estonian - required B2 (independent language user) - good B2 (independent language user) - good
Driving licence
B category
Computer skills
intermediate level
Other requirements
Kandidaadilt eeldame:
• tehnilist kõrgharidust ja/või eelnevat töökogemust ametikoha valdkonnas;
• vastavust avaliku teenistuse seaduses sätestatud tingimustele;
• õppimisvalmidust ja uuendusmeelsust;
• kohuse- ja vastutustunnet;
• väga head stressitaluvust;
• iseseisvust ja otsustusvõimet;
• koostöövõimet meeskonnas;
• head eesti keele oskust;
• B-kategooria juhtimisõigust.

Kasuks tuleb:
• töökogemus avalikus teenistuses riigi või kohaliku omavalitsuse ametiasutuses;
• kogemus teede remondi mahutabelite ning tehniliste kirjelduste koostamisel;
• väga hea suhtlemis- ja väljendamisoskust

We offer

• uuendustele suunatud töökeskkonda;
• huvitavat ja vastutusrikast tööd;
• toetavat meeskonda;
• enesearengu võimalusi;
• osalist kaugtöö võimalust;
• haigushüvitist haigestumise teisest päevast;
• erialast arenemisvõimalust läbi praktilise töö ja täiendkoolituste;
• teenistuskoha arendamise eesmärgil tasemeõppes õppima asumisel (õppesessiooni ajal) alates õppepuhkusel viibimise 21 kalendripäevast töötasu säilitamist 75% ulatuses.

Information about the job

Office location
Rapla maakond, Märjamaa vald, Märjamaa alev
Number of openings
1
Working hours
Full time
Duration of employment
Permanent
Start of employment
As soon as possible

Application information

Võid alles õppida või olla tegutsenud antud valdkonnas kõrgharidust omandamata, meie jaoks on tähtis julge pealehakkamine ning süvenemis ning analüüsioskus. Kui oled uuendusmeelne ning suunatud lahenduste leidmisele, ei karda vastutuse võtmist ning soovid igakülgselt panustada Märjamaa valla teede valdkonna arengusse, siis tule kandideerima!
Avaldus/motivatsioonikiri koos palgasooviga, CV ja haridust tõendava dokumendi koopia palume saata hiljemalt 6. aprillil 2020 Märjamaa Vallavalitsuse aadressil Tehnika 11, 78304 Märjamaa alev või e-postiga marjamaa@marjamaa.ee.
Lisainfo: abivallavanem Ott Valdma, tel 5380 5285; e-post: ott.valdma@marjamaa.ee

Deadline for the submission of applications
06.04.2020
Required documents
CV, cover letter, motivation letter
Contact person
personalispetsialist, E-mail: mjädNeeDzJgzNOzgzzdmm

Uued oskused viivad elus edasi.

Kas teadsid, et osadel töötavatel inimestel on võimalik uusi oskusi omandada töötukassa toel?
Vaata lähemalt „Tööta ja õpi