Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Ettevõtlustoetuse osakond

Kontaktid
Nimi Ametikoht E-post Telefon
Indrek Kaiv osakonnajuhataja Indrek.Kaiv@tootukassa.ee 614 8543
Kerli Kaljuvee peaspetsialist (ettevõtlustoetus) Kerli.Kaljuvee@tootukassa.ee 614 8544
Elin Karaki peaspetsialist (ettevõtlustoetus) Elin.Karaki@tootukassa.ee 6148552
Sirle Rahu peaspetsialist (ettevõtlustoetus) Sirle.Rahu@tootukassa.ee 614 8548
Helena Ränkel peaspetsialist (ettevõtlustoetus) Helena.Rankel@tootukassa.ee 614 8591
Elmira Škodenko peaspetsialist (ettevõtlustoetus) Elmira.Skodenko@tootukassa.ee 614 8550
Julia Eigird peaspetsialist (ettevõtlustoetus) Julia.Eigird@tootukassa.ee 6148551
Karl-Erik Karelson peaspetsialist (ettevõtlustoetus) Karl-Erik.Karelson@tootukassa.ee 6148545
Sille Kangur peaspetsialist (ettevõtlustoetus) Sille.Kangur@tootukassa.ee 6148546

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärinõustajale Bännerile klikates jõuate tööelu.ee veebilehele

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info@tootukassa.ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30)

logo_eures01.png