Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Infosüsteemide osakond

Kontaktid
Nimi Ametikoht E-post Telefon
Oliver Närep osakonnajuhataja Oliver.Narep@tootukassa.ee 6148514
Andres Hinno kohtvõrgu peaadministraator Andres.Hinno@tootukassa.ee 614 8519
Erki Toming süsteemiadministraator Erki.Toming@tootukassa.ee 6148648
Indrek Mõttus infosüsteemide arendusjuht Indrek.Mottus@tootukassa.ee 614 8515
Liivi Käär infosüsteemide vanemanalüütik Liivi.Kaar@tootukassa.ee 614 8516
Jüri Kask infosüsteemide analüütik Jyri.Kask@tootukassa.ee 6148596
Jaanika Leinberg infosüsteemide analüütik Jaanika.Leinberg@tootukassa.ee 6148610
Reet Tuberg infosüsteemide peaspetsialist Reet.Tuberg@tootukassa.ee 6148282
Andre Veskimägi kasutajatoe spetsialist Andre.Veskimagi@tootukassa.ee 6142855
Karli Oruste infosüsteemide analüütik Karli.Oruste@tootukassa.ee 6148273
Hermo Nagel infosüsteemide arendusjuht Hermo.Nagel@tootukassa.ee 6148517

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärinõustajale Bännerile klikates jõuate tööelu.ee veebilehele

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info@tootukassa.ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30)

logo_eures01.png