Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Juriidiline osakond

Kontaktid
Nimi Ametikoht E-post Telefon
Ira Songisepp osakonnajuhataja ira.songisepp@tootukassa.ee 614 8520
Irina Borozdina osakonnajuhataja asetäitja Irina.Borozdina@tootukassa.ee 614 8644
Agnes Aadel jurist Agnes.Aadel@tootukassa.ee 6148285
Külli Heinmäe jurist Kylli.Heinmae@tootukassa.ee 614 8521
Liisi Holmberg jurist Liisi.Holmberg@tootukassa.ee 6148249
Kaire Liiv jurist Kaire.Liiv@tootukassa.ee 614 8575
Piret Mäeots jurist Piret.Maeots@tootukassa.ee 614 8524
Raido Rink jurist Raido.Rink@tootukassa.ee 614 8522
Marko Siil jurist Marko.Siil@tootukassa.ee 614 8525
Liis Tamm jurist Liis.Tamm@tootukassa.ee 614 8523
Andres Vaet jurist Andres.Vaet@tootukassa.ee 6142840
Kaia Saar jurist Kaia.Saar@tootukassa.ee 6148534
Marge Mägi jurist tööleping ajutiselt peatatud
Triin Tamm jurist Triin.Tamm@tootukassa.ee 6142847

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärinõustajale Bännerile klikates jõuate tööelu.ee veebilehele

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info@tootukassa.ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30)

logo_eures01.png