Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Nõunikud

Kontaktid
Nimi Ametikoht E-post Telefon
Gerli Aas strateegiajuht gerli.aas@tootukassa.ee 614 8503
Triin Kraavi kvaliteedijuht Triin.Kraavi@tootukassa.ee 614 8633
Karolin Kõrreveski rahvusvahelise koostöö nõunik Karolin.Korreveski@tootukassa.ee 614 8625
Ago Lauri finantsnõunik Ago.Lauri@tootukassa.ee 667 9724
Kristiina Palm personalijuht-tööandjatega koostöö nõunik Kristiina.Palm@tootukassa.ee 614 8637
Heli Horn tööturuteenuste kvaliteedi peaspetsialist Heli.Horn@tootukassa.ee 6148647
Siiri Koplimaa siseauditi juht Siiri.Koplimaa@tootukassa.ee 6142838
Kristjan Paas siseaudiitor Kristjan.Paas@tootukassa.ee 6142852

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärinõustajale Bännerile klikates jõuate tööelu.ee veebilehele

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info@tootukassa.ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30)

logo_eures01.png