Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Personaliosakond

Kontaktid
Nimi Ametikoht E-post Telefon
Kristiina Palm personalijuht-tööandjatega koostöö nõunik Kristiina.Palm@tootukassa.ee 614 8637
Kersti Arula personali arendusjuht Kersti.Arula@tootukassa.ee 6148274
Terje Luts koolituse peaspetsialist Terje.Luts@tootukassa.ee 614 8539
Küllike Oja koolitusspetsialist ESF Kyllike.Oja@tootukassa.ee 6148491
Tiina Kaasik personaliarvestuse peaspetsialist Tiina.Kaasik@tootukassa.ee 6148540
Kerstin Piik värbamise peaspetsialist Kerstin.Piik@tootukassa.ee 6147489
Mariliis Saat koolitusjuht Mariliis.Saat@tootukassa.ee 6148623

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärinõustajale Bännerile klikates jõuate tööelu.ee veebilehele

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info@tootukassa.ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30)

logo_eures01.png