Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Tööotsijate ja tööandjate teenuste osakond

Kontaktid
Nimi Ametikoht E-post Telefon
Katrin Liivamets osakonnajuhataja Katrin.Liivamets@tootukassa.ee 6148599
Mari Väli osakonnajuhataja asetäitja Mari.Vali@tootukassa.ee 6148584
Külliki Bode peaspetsialist (tööandjate teenused) Kylliki.Bode@tootukassa.ee 614 8629
Kati Kadakas peaspetsialist (tööandjate teenused) Kati.Kadakas@tootukassa.ee 614 8616
Kairi Rappu peaspetsialist (tööandjate teenused) Kairi.Rappu@tootukassa.ee 6142837
Maiken Sõrg peaspetsialist (tööandjate teenused) Maiken.Sorg@tootukassa.ee 6148614
Domnika Tamm teenusejuht (töövalmiduse toetamine) Domnika.Tamm@tootukassa.ee 6148621
Raja Lõssenko peaspetsialist (töövalmiduse toetamine) Raja.Lossenko@tootukassa.ee 6142834
Elo Paluoja peaspetsialist (töövalmiduse toetamine) Elo.Paluoja@tootukassa.ee 6148287
Tiiu Vilms spetsialist (töövalmiduse toetamine) Tiiu.Vilms@tootukassa.ee 614 8622
Marta Traks teenusejuht (Eures) Marta.Traks@tootukassa.ee 614 8603
Jaanus Valdmaa peaspetsialist (Eures) Jaanus.Valdmaa@tootukassa.ee 6148604
Marina Radik teenusejuht (töökeskne nõustamine) Marina.Radik@tootukassa.ee 614 8609
Marge Arusoo peaspetsialist-sisekoolitaja Marge.Arusoo@tootukassa.ee 6142833
Kadi Roosipuu peaspetsialist-sisekoolitaja Kadi.Roosipuu@tootukassa.ee 6142832
Jaanika Kraus peaspetsialist-sisekoolitaja Jaanika.Kraus@tootukassa.ee 6148639
Inga Rebane peaspetsialist-sisekoolitaja Inga.Rebane@tootukassa.ee 3260353
Karin Hage peaspetsialist (tööandjate teenused) tööleping ajutiselt peatatud
Krislin Padjus peaspetsialist-sisekoolitaja tööleping ajutiselt peatatud
Keidi Niitsoo peaspetsialist (töövalmiduse toetamine) tööleping ajutiselt peatatud
Livia Laas teenusejuht (tööandjate teenused) Livia.Laas@tootukassa.ee 6148627

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärinõustajale Bännerile klikates jõuate tööelu.ee veebilehele

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info@tootukassa.ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30)

logo_eures01.png