Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Töötuse ennetamise ja oskuste arendamise osakond

Kontaktid
Nimi Ametikoht E-post Telefon
Kerstin Holland osakonnajuhataja Kerstin.Holland@tootukassa.ee 6142848
Karin Andre osakonnajuhataja asetäitja Karin.Andre@tootukassa.ee 614 8605
Riina Kurg teenusejuht (koolitustoetus ja koondamistele reageerimine) Riina.Kurg@tootukassa.ee 6142830
Kaia Savisto peaspetsialist (koondamistele reageerimine) Kaia.Savisto@tootukassa.ee 614 8613
Ljudmila Kondrashova peaspetsialist (koondamistele reageerimine) Ljudmila.Kondrashova@tootukassa.ee 6148615
Jevgenia Smirnova teenusejuht (tööturukoolitus) Jevgenia.Smirnova@tootukassa.ee 614 8607
Pille Heinla peaspetsialist (tööturukoolitus) Pille.Heinla@tootukassa.ee 614 8608
Natalia Ignatenko peaspetsialist (tööturukoolitus) Natalia.Ignatenko@tootukassa.ee 6142835
Evelin Miller peaspetsialist (tööturukoolitus) Evelin.Miller@tootukassa.ee 6148278
Teele Okas peaspetsialist (tööturukoolitus) tööleping ajutiselt peatatud
Piret Valgma peaspetsialist (tööturukoolitus) Piret.Valgma@tootukassa.ee 6142850
Lana Randaru teenusejuht (karjääriteenused) Lana.Randaru@tootukassa.ee 614 8601
Heddi Jaeski peaspetsialist (karjääriteenused) ESF Heddi.Jaeski@tootukassa.ee 6148635
Külli Post peaspetsialist (karjääriteenused) Kylli.Post@tootukassa.ee 614 8602
Marja Saarma peaspetsialist (karjääriteenused) Marja.Saarma@tootukassa.ee 6148636
Liis Josua peaspetsialist (tööandjate teenused) tööleping ajutiselt peatatud
Berit Vogt noortegarantii juht tööleping ajutiselt peatatud
Kadri Daljajev peaspetsialist (karjääriteenused) tööleping ajutiselt peatatud
Liis Seeme peaspetsialist (tööturukoolitus) Liis.Seeme@tootukassa.ee 6148606

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärinõustajale Bännerile klikates jõuate tööelu.ee veebilehele

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info@tootukassa.ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30)

logo_eures01.png