Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Töövõime hindamise ja töövõimet toetavate teenuste osakond

Kontaktid
Nimi Ametikoht E-post Telefon
Sirlis Sõmer-Kull osakonnajuhataja Sirlis.Somer-Kull@tootukassa.ee 614 8511
Hille Maas töövõime hindamise metoodik Hille.Maas@tootukassa.ee 614 8634
Tiina Tammik töövõime hindamise ekspertarst (metoodik) Tiina.Tammik@tootukassa.ee
Siiri Oro töövõime hindamise ekspertarst Siiri.Oro@tootukassa.ee 6148242
Tiia Jasjukevitš töövõime hindamise ekspertarst (metoodik) Tiia.Jasjukevits@tootukassa.ee 6148236
Pille Tommingas töövõime hindamise ekspertarst Pille.Tommingas@tootukassa.ee 6142846
Marit Õun töövõime hindamise ekspertarst Marit.Oun@tootukassa.ee
Reine Hindrekus-Koppel töövõime hindamise menetlusjuht (EL koordinatsioon) Reine.Hindrekus-Koppel@tootukassa.ee 6148243
Liis Udal töövõime hindamise peaspetsialist (EL koordinatsioonireeglid) Liis.Udal@tootukassa.ee 6148270
Monika Aasa osakonnajuhataja asetäitja Monika.Aasa@tootukassa.ee 614 8632
Tiina Muts töövõime hindamise menetlusjuht Tiina.Muts@tootukassa.ee 6148238
Aire Sarapuu töövõime hindamise menetlusjuht Aire.Sarapuu@tootukassa.ee 6148244
Kertu Vaino peaspetsialist (töövõime hindamise infosüsteemid) Kertu.Vaino@tootukassa.ee 6148283
Piia Kopli töövõime hindamise spetsialist Piia.Kopli@tootukassa.ee 6148277
Silver Tigane töövõime hindamise spetsialist Silver.Tigane@tootukassa.ee 6148286
Viktoria Lehtmets töövõime hindamise spetsialist Viktoria.Lehtmets@tootukassa.ee 6148284
Aeri Salme töövõime hindamise spetsialist Aeri.Salme@tootukassa.ee 6148271
Katre Runtal töövõime hindamise menetlusjuht Katre.Runtal@tootukassa.ee 6147492
Liia Jõesaar töövõime hindamise spetsialist Liia.Joesaar@tootukassa.ee 6148510
Kristi Soopalu töövõime hindamise spetsialist Kristi.Soopalu@tootukassa.ee 6142839
Inna Vabamäe töövõime hindamise spetsialist Inna.Vabamae@tootukassa.ee 6148241
Kristel Tsuker töövõime hindamise spetsialist Kristel.Tsuker@tootukassa.ee 6148538
Jelena Lemešenko töövõime hindamise spetsialist Jelena.Lemesenko@tootukassa.ee 6148628
Janika Tikerperi töövõime hindamise spetsialist Janika.Tikerperi@tootukassa.ee 6148289
Monika Priimenko töövõime hindamise spetsialist Monika.Priimenko@tootukassa.ee 6148288
Jana Ravell töövõime hindamise spetsialist Jana.Ravell@tootukassa.ee 6148290
Deisi Pohlak töövõime hindamise spetsialist (asjaajamine) Deisi.Pohlak@tootukassa.ee 6148291
Janeli Palits peaspetsialist (töövõime toetamine) Janeli.Palits@tootukassa.ee 6148230
Jevgeni Bugakin peaspetsialist (töövõime toetamine) Jevgeni.Bugakin@tootukassa.ee 6148611
Aile Rahel Ausna teenusejuht (abivahendid jm töövõimet toetavad teenused) Rahel.Ausna@tootukassa.ee 614 8630
Kalev Kuljus peaspetsialist (abivahendid jm töövõimet toetavad teenused) Kalev.Kuljus@tootukassa.ee 6147490
Kersti Hansberg peaspetsialist (abivahendid jm töövõimet toetavad teenused) Kersti.Hansberg@tootukassa.ee 6148235
Anu Harjo teenusejuht (rehabilitatsioon ja kaitstud töö) Anu.Harjo@tootukassa.ee 6148631
Alvi Tellmann töövõime hindamise ekspertarst Alvi.Tellmann@tootukassa.ee 6148634
Kadri Kruusvee töövõime hindamise spetsialist Kadri.Kruusvee@tootukassa.ee 6148292
Moonika Viigimäe töövõime hindamise ekspertarst Moonika.Viigimae@tootukassa.ee

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärinõustajale Bännerile klikates jõuate tööelu.ee veebilehele

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info@tootukassa.ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30)

logo_eures01.png