Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Töötukassa esindused

Hiiumaa

Tagasi üles

Hiiumaa osakond

Aadress:
Põllu 17, 92414, Kärdla
Telefon:
462 2365
Faks:
462 2366
Skype:
Kontaktid
Nimi Ametikoht E-post Telefon
Jana Tammeveski osakonnajuhataja Jana.Tammeveski@tootukassa.ee
Ülle Mänd teenusekonsultant Ylle.Mand@tootukassa.ee
Ruth Maar juhtumikorraldaja I Ruth.Maar@tootukassa.ee
Ere Vaidla juhtumikorraldaja II Ere.Vaidla@tootukassa.ee
Pille-Riin Persidskaja karjäärinõustaja Pille-Riin.Persidskaja@tootukassa.ee
Merlin Lige töövahenduskonsultant Merlin.Lige@tootukassa.ee
Taisi Telvik töövahenduskonsultant tööleping ajutiselt peatatud

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärinõustajale Bännerile klikates jõuate tööelu.ee veebilehele

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info@tootukassa.ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30)

logo_eures01.png