Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Töötukassa esindused

Ida-Virumaa

Tagasi üles

Ida-Virumaa osakond

Aadress:
Rakvere 8, 41532, Jõhvi
Telefon:
332 1700
Faks:
332 1738
Kontaktid
Nimi Ametikoht E-post Telefon
Anneki Teelahk osakonnajuhataja Anneki.Teelahk@tootukassa.ee
Kaire Maakaar osakonnajuhataja abi Kaire.Maakaar@tootukassa.ee

Jõhvi büroo

Aadress:
Rakvere 8, 41532, Jõhvi
Telefon:
332 1700
Faks:
332 1738
Skype:
Kontaktid
Nimi Ametikoht E-post Telefon
Reet Arju büroojuhataja Reet.Arju@tootukassa.ee
Eva Kallikorm infospetsialist Eva.Kallikorm@tootukassa.ee
Teesi Mooses-Kriisa infospetsialist Teesi.Mooses-Kriisa@tootukassa.ee
Antonina Safronova infospetsialist Antonina.Safronova@tootukassa.ee
Riina Laar-Šelapugina juhtivkonsultant Riina.Laar-Selapugina@tootukassa.ee
Helika Mäeots juhtivkonsultant Helika.Maeots@tootukassa.ee
Katrin Laar juhtivkonsultant (teenused) Katrin.Laar@tootukassa.ee
Kaire Põlgaste tööandjate konsultant Kaire.Polgaste@tootukassa.ee 3321737
Tatjana Fjodorova teenusekonsultant Tatjana.Fjodorova@tootukassa.ee
Ilona Kuningas teenusekonsultant Ilona.Kuningas@tootukassa.ee
Kersti Teder teenusekonsultant Kersti.Teder@tootukassa.ee
Anelia Toptši teenusekonsultant Anelia.Toptsi@tootukassa.ee
Tatjana Juusu teenusekonsultant (EGF) Tatjana.Juusu@tootukassa.ee
Sabina Kornejeva teenusekonsultant (EGF) Sabina.Kornejeva@tootukassa.ee
Merle Einstein teenusekonsultandi abi Merle.Einstein@tootukassa.ee
Kaidi Kriisa teenusekonsultandi abi Kaidi.Kriisa@tootukassa.ee
Irina Kütt teenusekonsultandi abi Irina.Kytt@tootukassa.ee
Ruta Paesalu teenusekonsultandi abi Ruta.Paesalu@tootukassa.ee
Tatjana Kazeko juhtumikorraldaja I Tatjana.Kazeko@tootukassa.ee
Marje Kullerkupp juhtumikorraldaja I Marje.Kullerkupp@tootukassa.ee
Irena Siverin juhtumikorraldaja I Irena.Siverin@tootukassa.ee
Jelena Sjomina juhtumikorraldaja I Jelena.Sjomina@tootukassa.ee
Anne-Ly Teder juhtumikorraldaja I Anne-Ly.Teder@tootukassa.ee
Irina Usynina juhtumikorraldaja I Irina.Usynina@tootukassa.ee
Urve Vohta juhtumikorraldaja I Urve.Vohta@tootukassa.ee
Marge Eiert juhtumikorraldaja II Marge.Eiert@tootukassa.ee
Alina Fomina juhtumikorraldaja II Alina.Fomina@tootukassa.ee
Moonika Tarassova juhtumikorraldaja II Moonika.Tarassova@tootukassa.ee
Pille Metsar juhtumikorraldaja II Pille.Metsar@tootukassa.ee
Egle Petker juhtumikorraldaja II Egle.Petker@tootukassa.ee
Olga Razvarova juhtumikorraldaja II Olga.Razvarova@tootukassa.ee
Marika Unuks juhtumikorraldaja II Marika.Unuks@tootukassa.ee
Anita Vassijeva juhtumikorraldaja II Anita.Vassijeva@tootukassa.ee
Anneli Kööba-Orlov tööharjutuse spetsialist Anneli.Kooba-Orlov@tootukassa.ee
Marju Keskla karjäärinõustaja Marju.Keskla@tootukassa.ee
Diana Udalova karjäärinõustaja Diana.Udalova@tootukassa.ee
Julia Rybalova karjäärinõustaja (ESF) Julia.Rybalova@tootukassa.ee 332 1735
Erle Sepp karjääriinfo spetsialist Erle.Sepp@tootukassa.ee
Katrin Eero töövahenduskonsultant Katrin.Eero@tootukassa.ee
Anne Keedus töövahenduskonsultant Anne.Keedus@tootukassa.ee
Eve Merileet-Kalle töövahenduskonsultant Eve.Merileet-Kalle@tootukassa.ee
Aljona Potapova-Taar töövahenduskonsultant Aljona.Potapova-Taar@tootukassa.ee
Olga Raudsepp töövahenduskonsultant Olga.Raudsepp@tootukassa.ee
Nadežda Romanova töövahenduskonsultant Nadezda.Romanova@tootukassa.ee
Eve Sepp töövahenduskonsultant Eve.Sepp@tootukassa.ee
Natalja Domnina juhtumikorraldaja I tööleping ajutiselt peatatud
Anna Rozenberg töövahenduskonsultant tööleping ajutiselt peatatud
Jekaterina Silde karjäärinõustaja (ESF) tööleping ajutiselt peatatud
Margarita Ivko karjääriinfo spetsialist (ESF) Margarita.Ivko@tootukassa.ee

Narva büroo

Aadress:
Kerese 3 / Kosmonaudi 4, 20309, Narva
Telefon:
332 1800
Faks:
332 1738
Skype:
Kontaktid
Nimi Ametikoht E-post Telefon
Alla Ojavere büroojuhataja Alla.Ojavere@tootukassa.ee
Rita Jaakson infospetsialist Rita.Jaakson@tootukassa.ee
Ljubov Kiritšenko infospetsialist Ljubov.Kiritsenko@tootukassa.ee
Irina Kokoreva infospetsialist Irina.Kokoreva@tootukassa.ee
Aleksandr Rätsep juhtivkonsultant Aleksandr.Ratsep@tootukassa.ee
Oksana Soima juhtivkonsultant Oksana.Soima@tootukassa.ee
Olga Jefremova tööandjate konsultant Olga.Jefremova@tootukassa.ee 332 1826
Svetlana Loginova teenusekonsultant Svetlana.Loginova@tootukassa.ee
Julia Smirnova teenusekonsultant Julia.Smirnova@tootukassa.ee
Karin Tsvek teenusekonsultant Karin.Tsvek@tootukassa.ee
Ksenia Tukkia teenusekonsultant Ksenia.Tukkia@tootukassa.ee
Olga Adamovitš teenusekonsultandi abi Olga.Adamovits@tootukassa.ee
Liina Barch teenusekonsultandi abi Liina.Barch@tootukassa.ee
Jekaterina Bondareva juhtumikorraldaja I Jekaterina.Bondareva@tootukassa.ee
Tatjana Danilova juhtumikorraldaja I Tatjana.Danilova@tootukassa.ee
Sergei Gavrilov juhtumikorraldaja I Sergei.Gavrilov@tootukassa.ee
Jekaterina Istomina juhtumikorraldaja I Jekaterina.Istomina@tootukassa.ee
Jelena Mohhova juhtumikorraldaja I Jelena.Mohhova@tootukassa.ee
Jelena Mustonen juhtumikorraldaja I Jelena.Mustonen@tootukassa.ee
Nadežda Sheverda juhtumikorraldaja I Nadezda.Sheverda@tootukassa.ee
Tatjana Roos juhtumikorraldaja I Tatjana.Roos@tootukassa.ee
Alevtina Feodorova juhtumikorraldaja II Alevtina.Feodorova@tootukassa.ee
Antonina Gorbatšova juhtumikorraldaja II Antonina.Gorbatsova@tootukassa.ee
Ljudmila Lipskaja juhtumikorraldaja II Ljudmila.Lipskaja@tootukassa.ee
Tatjana Mironenkova juhtumikorraldaja II Tatjana.Mironenkova@tootukassa.ee
Jelena Moskaljuk juhtumikorraldaja II Jelena.Moskaljuk@tootukassa.ee
Natalia Orikova juhtumikorraldaja II Natalia.Orikova@tootukassa.ee
Liilia Lopatko karjäärinõustaja Liilia.Lopatko@tootukassa.ee
Natalia Seppenen karjäärinõustaja Natalia.Seppenen@tootukassa.ee
Aleksandra Lelkova karjäärinõustaja (ESF) Aleksandra.Lelkova@tootukassa.ee 3321825
Jelena Pekarskaja karjääriinfo spetsialist Jelena.Pekarskaja@tootukassa.ee
Natalja Ivanova Eures nõustaja Natalja.Ivanova@tootukassa.ee
Aina Antson töövahenduskonsultant Aina.Antson@tootukassa.ee
Julia Borunova töövahenduskonsultant Julia.Borunova@tootukassa.ee
Olga Jamskaja juhtumikorraldaja II Olga.Jamskaja@tootukassa.ee
Irina Jefremova töövahenduskonsultant Irina.Jefremova@tootukassa.ee
Polina Konovalova töövahenduskonsultant Polina.Konovalova@tootukassa.ee
Ljudmila Lashkevich töövahenduskonsultant Ljudmila.Lashkevich@tootukassa.ee
Polina Merkulova töövahenduskonsultant Polina.Merkulova@tootukassa.ee
Aino Nikonova töövahenduskonsultant Aino.Nikonova@tootukassa.ee
Stanislav Orlov töövahenduskonsultant Stanislav.Orlov@tootukassa.ee
Yulia Reka töövahenduskonsultant Yulia.Reka@tootukassa.ee
Jelena Vinokurova töövahenduskonsultant Jelena.Vinokurova@tootukassa.ee
Jelena Bert karjäärinõustaja (ESF) tööleping ajutiselt peatatud
Sofja Horn Eures nõustaja tööleping ajutiselt peatatud
Svetlana Rumjantseva töövahenduskonsultant tööleping ajutiselt peatatud
Sofja Vinogradova juhtumikorraldaja II tööleping ajutiselt peatatud

Kiviõli büroo

Aadress:
Uus 2, 43124, Kiviõli
Telefon:
332 1900
Faks:
332 1738
Skype:
Kontaktid
Nimi Ametikoht E-post Telefon
Alli Pertel büroojuhataja Alli.Pertel@tootukassa.ee
Helina Geide infospetsialist Helina.Geide@tootukassa.ee
Kaie Keba juhtumikorraldaja I Kaie.Keba@tootukassa.ee
Heli Linde juhtumikorraldaja II Heli.Linde@tootukassa.ee
Marika Urbala töövahenduskonsultant Marika.Urbala@tootukassa.ee

Sillamäe büroo

Aadress:
Viru pst 6, 40232, Sillamäe
Telefon:
332 1910
Faks:
332 1738
Skype:
Kontaktid
Nimi Ametikoht E-post Telefon
Inga Pilder büroojuhataja Inga.Pilder@tootukassa.ee
Heli Bobkova infospetsialist Heli.Bobkova@tootukassa.ee
Jaanika Tomson teenusekonsultant Jaanika.Tomson@tootukassa.ee
Merike Männi juhtumikorraldaja I Merike.Manni@tootukassa.ee
Olga Pihlak juhtumikorraldaja II Olga.Pihlak@tootukassa.ee
Tatjana Volkova juhtumikorraldaja II Tatjana.Volkova@tootukassa.ee
Julia Kantemirova karjäärinõustaja Julia.Kantemirova@tootukassa.ee
Jelena Kalamees töövahenduskonsultant Jelena.Kalamees@tootukassa.ee
Kristel Metsis töövahenduskonsultant Kristel.Metsis@tootukassa.ee
Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele  Bännerile klikates jõuate minukarjäär.ee lehele, kust saate lugeda erinevatest võimalustest oma karjääri muutmiseks või edendamiseks  Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärinõustajale Bännerile klikates jõuate tööelu.ee veebilehele

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info@tootukassa.ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30)

logo_eures01.png