Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Töötukassa esindused

Ida-Virumaa

Tagasi üles

Ida-Virumaa osakond

Aadress:
Rakvere 8, 41532, Jõhvi
Telefon:
332 1700
Faks:
332 1738
Kontaktid
Nimi Ametikoht E-post Telefon
Anneki Teelahk osakonnajuhataja Anneki.Teelahk@tootukassa.ee
Kaire Maakaar osakonnajuhataja abi Kaire.Maakaar@tootukassa.ee

Jõhvi büroo

Aadress:
Rakvere 8, 41532, Jõhvi
Telefon:
332 1700
Faks:
332 1738
Skype:
Kontaktid
Nimi Ametikoht E-post Telefon
Eva Kallikorm infospetsialist Eva.Kallikorm@tootukassa.ee
Teesi Mooses-Kriisa infospetsialist Teesi.Mooses-Kriisa@tootukassa.ee
Antonina Safronova infospetsialist Antonina.Safronova@tootukassa.ee
Riina Laar-Šelapugina büroojuhataja Riina.Laar-Selapugina@tootukassa.ee
Helika Mäeots juhtivkonsultant Helika.Maeots@tootukassa.ee
Tatjana Fjodorova tööandjate konsultant Tatjana.Fjodorova@tootukassa.ee 3321737
Ilja Tverdov tööandjate konsultant Ilja.Tverdov@tootukassa.ee 3321936
Katrin Laar juhtivkonsultant (tööandjad) Katrin.Laar@tootukassa.ee
Ilona Kuningas teenusekonsultant Ilona.Kuningas@tootukassa.ee
Kersti Teder teenusekonsultant Kersti.Teder@tootukassa.ee
Oksana Drozdova teenusekonsultant Oksana.Drozdova@tootukassa.ee
Tatjana Juusu teenusekonsultant (EGF) tööleping ajutiselt peatatud
Merle Einstein teenusekonsultandi abi Merle.Einstein@tootukassa.ee
Kaidi Kriisa teenusekonsultandi abi Kaidi.Kriisa@tootukassa.ee
Irina Kütt teenusekonsultandi abi Irina.Kytt@tootukassa.ee
Tiina Kuiva teenusekonsultandi abi Tiina.Kuiva@tootukassa.ee
Tatjana Kazeko juhtumikorraldaja I Tatjana.Kazeko@tootukassa.ee
Marje Kullerkupp juhtumikorraldaja I Marje.Kullerkupp@tootukassa.ee
Moonika Tarassova juhtumikorraldaja I Moonika.Tarassova@tootukassa.ee
Jelena Sjomina juhtumikorraldaja I Jelena.Sjomina@tootukassa.ee
Anne-Ly Teder juhtumikorraldaja I Anne-Ly.Teder@tootukassa.ee
Irina Usynina juhtumikorraldaja I Irina.Usynina@tootukassa.ee
Urve Vohta töövahenduskonsultant Urve.Vohta@tootukassa.ee
Marge Eiert juhtumikorraldaja II Marge.Eiert@tootukassa.ee
Alina Fomina juhtivkonsultant Alina.Fomina@tootukassa.ee
Pille Metsar juhtumikorraldaja II Pille.Metsar@tootukassa.ee
Egle Petker juhtumikorraldaja II Egle.Petker@tootukassa.ee
Olga Razvarova juhtumikorraldaja II Olga.Razvarova@tootukassa.ee
Irena Siverin juhtumikorraldaja II Irena.Siverin@tootukassa.ee
Marika Unuks juhtumikorraldaja II Marika.Unuks@tootukassa.ee
Jekaterina Silde juhtumikorraldaja II Jekaterina.Silde@tootukassa.ee
Maie Vaino juhtumikorraldaja II Maie.Vaino@tootukassa.ee
Anneli Kööba-Orlov tööharjutuse spetsialist Anneli.Kooba-Orlov@tootukassa.ee
Marju Keskla karjäärinõustaja Marju.Keskla@tootukassa.ee
Diana Udalova teenusekonsultant Diana.Udalova@tootukassa.ee
Julia Rybalova karjäärinõustaja (ESF) Julia.Rybalova@tootukassa.ee 332 1735
Erle Sepp karjääriinfo spetsialist Erle.Sepp@tootukassa.ee
Margarita Ivko karjäärinõustaja Margarita.Ivko@tootukassa.ee
Katrin Eero teenusekonsultant Katrin.Eero@tootukassa.ee
Tatiana Markova teenusekonsultant (EGF) Tatiana.Markova@tootukassa.ee
Eve Merileet-Kalle töövahenduskonsultant Eve.Merileet-Kalle@tootukassa.ee
Aljona Potapova-Taar töövahenduskonsultant Aljona.Potapova-Taar@tootukassa.ee
Olga Raudsepp töövahenduskonsultant Olga.Raudsepp@tootukassa.ee
Nadežda Romanova töövahenduskonsultant Nadezda.Romanova@tootukassa.ee
Eve Sepp töövahenduskonsultant Eve.Sepp@tootukassa.ee
Natalja Domnina juhtumikorraldaja I tööleping ajutiselt peatatud
Anna Rozenberg töövahenduskonsultant tööleping ajutiselt peatatud
Heli-Triin Räis karjäärinõustaja Heli-Triin.Rais@tootukassa.ee
Viktoria Heistonen juhtumikorraldaja I Viktoria.Heistonen@tootukassa.ee
Anastassia Pospelova juhtumikorraldaja II Anastassia.Pospelova@tootukassa.ee
Marina Kaljusaar juhtumikorraldaja II Marina.Kaljusaar@tootukassa.ee
Malle Peterson juhtumikorraldaja II Malle.Peterson@tootukassa.ee
Anelia Toptši juhtivkonsultant (teenused) Anelia.Toptsi@tootukassa.ee
Ruta Paesalu teenusekonsultandi abi Ruta.Paesalu@tootukassa.ee
Merit Kaljus juhtumikorraldaja I Merit.Kaljus@tootukassa.ee

Narva büroo

Aadress:
Kerese 3 / Kosmonaudi 4, 20309, Narva
Telefon:
332 1800
Faks:
332 1738
Skype:
Kontaktid
Nimi Ametikoht E-post Telefon
Inga Pilder büroojuhataja Inga.Pilder@tootukassa.ee
Rita Jaakson infospetsialist Rita.Jaakson@tootukassa.ee
Ljubov Kiritšenko infospetsialist Ljubov.Kiritsenko@tootukassa.ee
Irina Kokoreva infospetsialist Irina.Kokoreva@tootukassa.ee
Julia Kantemirova juhtivkonsultant Julia.Kantemirova@tootukassa.ee
Oksana Soima juhtivkonsultant Oksana.Soima@tootukassa.ee
Sabina Kornejeva tööandjate konsultant Sabina.Kornejeva@tootukassa.ee
Olga Jefremova teenusekonsultant Olga.Jefremova@tootukassa.ee
Aina Antson-Manjukevitš teenusekonsultant Aina.Antson-Manjukevits@tootukassa.ee
Julia Smirnova teenusekonsultant Julia.Smirnova@tootukassa.ee
Karin Tsvek teenusekonsultant Karin.Tsvek@tootukassa.ee
Ksenia Tukkia teenusekonsultant tööleping ajutiselt peatatud
Elina Dubova teenusekonsultant Elina.Dubova@tootukassa.ee
Olga Adamovitš teenusekonsultandi abi Olga.Adamovits@tootukassa.ee
Liina Barch teenusekonsultandi abi Liina.Barch@tootukassa.ee
Jelena Merkulova teenusekonsultandi abi Jelena.Merkulova@tootukassa.ee
Jekaterina Bondareva juhtumikorraldaja II Jekaterina.Bondareva@tootukassa.ee
Julia Borunova juhtumikorraldaja I Julia.Borunova@tootukassa.ee
Tatjana Danilova juhtumikorraldaja I Tatjana.Danilova@tootukassa.ee
Jekaterina Istomina juhtumikorraldaja I Jekaterina.Istomina@tootukassa.ee
Jelena Mohhova juhtumikorraldaja I Jelena.Mohhova@tootukassa.ee
Jelena Mustonen juhtumikorraldaja I Jelena.Mustonen@tootukassa.ee
Stanislav Orlov juhtumikorraldaja I Stanislav.Orlov@tootukassa.ee
Nadežda Sheverda juhtumikorraldaja I Nadezda.Sheverda@tootukassa.ee
Tatjana Roos juhtumikorraldaja I Tatjana.Roos@tootukassa.ee
Alevtina Feodorova juhtumikorraldaja II Alevtina.Feodorova@tootukassa.ee
Sergei Gavrilov juhtumikorraldaja II Sergei.Gavrilov@tootukassa.ee
Antonina Gorbatšova juhtumikorraldaja II Antonina.Gorbatsova@tootukassa.ee
Ljudmila Lipskaja juhtumikorraldaja II Ljudmila.Lipskaja@tootukassa.ee
Tatjana Mironenkova juhtumikorraldaja II Tatjana.Mironenkova@tootukassa.ee
Jelena Moskaljuk juhtumikorraldaja II Jelena.Moskaljuk@tootukassa.ee
Natalia Orikova juhtumikorraldaja II Natalia.Orikova@tootukassa.ee
Olga Jamskaja juhtumikorraldaja II Olga.Jamskaja@tootukassa.ee
Katri Nüganen juhtumikorraldaja II Katri.Nyganen@tootukassa.ee
Liilia Lopatko karjäärinõustaja Liilia.Lopatko@tootukassa.ee
Natalia Seppenen karjäärinõustaja Natalia.Seppenen@tootukassa.ee
Aleksandra Lelkova karjäärinõustaja (ESF) Aleksandra.Lelkova@tootukassa.ee
Jelena Pekarskaja karjääriinfo spetsialist Jelena.Pekarskaja@tootukassa.ee
Natalja Ivanova Eures nõustaja Natalja.Ivanova@tootukassa.ee
Irina Jefremova töövahenduskonsultant Irina.Jefremova@tootukassa.ee
Ljudmila Lashkevich töövahenduskonsultant Ljudmila.Lashkevich@tootukassa.ee
Svetlana Loginova töövahenduskonsultant Svetlana.Loginova@tootukassa.ee
Polina Merkulova töövahenduskonsultant Polina.Merkulova@tootukassa.ee
Aino Nikonova töövahenduskonsultant Aino.Nikonova@tootukassa.ee
Yulia Reka töövahenduskonsultant Yulia.Reka@tootukassa.ee
Jelena Vinokurova töövahenduskonsultant Jelena.Vinokurova@tootukassa.ee
Marianna Potjomkina töövahenduskonsultant Marianna.Potjomkina@tootukassa.ee
Jelena Bert karjäärinõustaja (ESF) tööleping ajutiselt peatatud
Sofja Horn juhtumikorraldaja II Sofja.Horn@tootukassa.ee
Svetlana Rumjantseva töövahenduskonsultant Svetlana.Rumjantseva@tootukassa.ee
Sofja Vinogradova juhtumikorraldaja II tööleping ajutiselt peatatud

Kiviõli büroo

Aadress:
Uus 2, 43124, Kiviõli
Telefon:
332 1900
Faks:
332 1738
Skype:
Kontaktid
Nimi Ametikoht E-post Telefon
Alli Pertel büroojuhataja Alli.Pertel@tootukassa.ee
Helina Geide infospetsialist Helina.Geide@tootukassa.ee
Kaie Keba juhtumikorraldaja I Kaie.Keba@tootukassa.ee
Heli Linde juhtumikorraldaja II Heli.Linde@tootukassa.ee
Marina Nikiforova juhtumikorraldaja II Marina.Nikiforova@tootukassa.ee
Marika Urbala töövahenduskonsultant Marika.Urbala@tootukassa.ee

Sillamäe büroo

Aadress:
I.Pavlovi 2a, 40232, Sillamäe
Telefon:
332 1910
Faks:
332 1738
Skype:
Kontaktid
Nimi Ametikoht E-post Telefon
Alina Veimaer karjäärinõustaja Alina.Veimaer@tootukassa.ee
Heli Bobkova infospetsialist Heli.Bobkova@tootukassa.ee
Jaanika Tomson teenusekonsultant Jaanika.Tomson@tootukassa.ee
Jelena Kalamees juhtumikorraldaja I Jelena.Kalamees@tootukassa.ee
Jelena Rjazanova juhtumikorraldaja II Jelena.Rjazanova@tootukassa.ee
Katerina Gussakov töövahenduskonsultant Katerina.Gussakov@tootukassa.ee
Kristel Metsis töövahenduskonsultant Kristel.Metsis@tootukassa.ee
Olga Pihlak büroojuhataja Olga.Pihlak@tootukassa.ee
Svetlana Roots teenusekonsultandi abi Svetlana.Roots@tootukassa.ee
Tatjana Volkova juhtumikorraldaja II Tatjana.Volkova@tootukassa.ee

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Klõps pildil viib uue eakuse rahvakogu 16.11 toimuva seminari lehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärinõustajale Bännerile klikates jõuate tööelu.ee veebilehele

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info@tootukassa.ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30)

logo_eures01.png