Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Töötukassa esindused

Järvamaa

Tagasi üles

Järvamaa osakond

Aadress:
Tallinna 18, 72711, Paide
Telefon:
385 9160
Faks:
385 9161
Skype:
Kontaktid
Nimi Ametikoht E-post Telefon
Eha Tasang osakonnajuhataja Eha.Tasang@tootukassa.ee
Helgi Aun infospetsialist Helgi.Aun@tootukassa.ee
Tiiu Velk infospetsialist Tiiu.Velk@tootukassa.ee
Marin Lieberg juhtivkonsultant Marin.Lieberg@tootukassa.ee
Aleksandra Kazakova tööandjate konsultant Aleksandra.Kazakova@tootukassa.ee
Marika Joa teenusekonsultant Marika.Joa@tootukassa.ee
Meedi Randver teenusekonsultant Meedi.Randver@tootukassa.ee
Mare Prüssel juhtumikorraldaja I Mare.Pryssel@tootukassa.ee
Kersti Sepp juhtumikorraldaja I Kersti.Sepp@tootukassa.ee
Annika Aava juhtumikorraldaja II Annika.Aava@tootukassa.ee
Anu Tornik juhtumikorraldaja II Anu.Tornik@tootukassa.ee
Margit Šestakov juhtumikorraldaja II Margit.Sestakov@tootukassa.ee
Leeli Rooni juhtumikorraldaja II Leeli.Rooni@tootukassa.ee
Kairi Kärner juhtumikorraldaja II Kairi.Karner@tootukassa.ee
Helje Mendel karjäärinõustaja Helje.Mendel@tootukassa.ee
Maris Uusmaa karjääriinfo spetsialist Maris.Uusmaa@tootukassa.ee
Relika Juhanson töövahenduskonsultant Relika.Juhanson@tootukassa.ee
Ly Koemets töövahenduskonsultant Ly.Koemets@tootukassa.ee
Külli Aluoja juhtumikorraldaja II tööleping ajutiselt peatatud
Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Jõuate uue eakuse rahvakogu veebilehele  Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärinõustajale Bännerile klikates jõuate tööelu.ee veebilehele Õige aeg on õppida! Tahad elult midagi enamat, aga teadmisi napib? Tule 1. juunil Lennusadamasse! Täiskasvanute õppimisvõimalusi tutvustavad kutsekoolid ja täiskasvanute gümnaasiumid. Kohal on karjäärinõustajad. Vaata lisa: www.andras.ee.

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info@tootukassa.ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30)

logo_eures01.png