Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Töötukassa esindused

Järvamaa

Tagasi üles

Järvamaa osakond

Aadress:
Tallinna 18, 72711, Paide
Telefon:
385 9160
Faks:
385 9161
Skype:
Kontaktid
Nimi Ametikoht E-post Telefon
Eha Tasang osakonnajuhataja Eha.Tasang@tootukassa.ee
Helgi Aun infospetsialist Helgi.Aun@tootukassa.ee
Tiiu Velk infospetsialist Tiiu.Velk@tootukassa.ee
Marika Joa teenusekonsultant Marika.Joa@tootukassa.ee
Marin Lieberg juhtivkonsultant Marin.Lieberg@tootukassa.ee
Aleksandra Kazakova tööandjate konsultant Aleksandra.Kazakova@tootukassa.ee
Meedi Randver teenusekonsultant Meedi.Randver@tootukassa.ee
Mare Prüssel juhtumikorraldaja I Mare.Pryssel@tootukassa.ee
Kersti Sepp juhtumikorraldaja I Kersti.Sepp@tootukassa.ee
Annika Aava juhtumikorraldaja II Annika.Aava@tootukassa.ee
Külli Aluoja juhtumikorraldaja II Kylli.Aluoja@tootukassa.ee
Anu Tornik juhtumikorraldaja II Anu.Tornik@tootukassa.ee
Helje Mendel karjäärinõustaja Helje.Mendel@tootukassa.ee
Kairi Kärner karjääriinfo spetsialist Kairi.Karner@tootukassa.ee
Relika Juhanson töövahenduskonsultant Relika.Juhanson@tootukassa.ee
Ly Koemets töövahenduskonsultant Ly.Koemets@tootukassa.ee
Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele  Jõuate uue eakuse rahvakogu veebilehele  Bännerile klõpsates jõuate Noor Meister veebilehele  Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärinõustajale Bännerile klikates jõuate tööelu.ee veebilehele

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info@tootukassa.ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30)

logo_eures01.png