Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Töötukassa esindused

Jõgevamaa

Tagasi üles

Jõgevamaa osakond

Aadress:
Suur 14, 48306, Jõgeva
Telefon:
776 6870
Faks:
776 6871
Skype:
Kontaktid
Nimi Ametikoht E-post Telefon
Liina Võsaste osakonnajuhataja Liina.Vosaste@tootukassa.ee
Reet Roosipõld infospetsialist Reet.Roosipold@tootukassa.ee
Merike Sirel infospetsialist Merike.Sirel@tootukassa.ee
Katrin Soopalu juhtivkonsultant Katrin.Soopalu@tootukassa.ee
Maiu Veltbach tööandjate konsultant Maiu.Veltbach@tootukassa.ee
Kadri Lauringson teenusekonsultant Kadri.Lauringson@tootukassa.ee
Küllike Roosipõld teenusekonsultant Kyllike.Roosipold@tootukassa.ee
Anne-Ly Hanson juhtumikorraldaja I Anne-Ly.Hanson@tootukassa.ee
Agnes Harjurand juhtumikorraldaja II Agnes.Harjurand@tootukassa.ee
Tiia Kütt juhtumikorraldaja II Tiia.Kytt@tootukassa.ee
Kärt Schasmin juhtumikorraldaja II Kart.Schasmin@tootukassa.ee
Marge Udras juhtumikorraldaja II Marge.Udras@tootukassa.ee
Maarja-Liisa Mekšun karjäärinõustaja (ESF) Maarja-Liisa.Meksun@tootukassa.ee 7766867
Kaja Brok töövahenduskonsultant Kaja.Brok@tootukassa.ee
Kaja Malm töövahenduskonsultant Kaja.Malm@tootukassa.ee
Kersti Orr töövahenduskonsultant Kersti.Orr@tootukassa.ee
Kristine Malm karjäärinõustaja tööleping ajutiselt peatatud
Maarja Pavlihhina karjäärinõustaja Maarja.Pavlihhina@tootukassa.ee

Põltsamaa büroo

Aadress:
Kesk 2, 48104, Põltsamaa
Telefon:
776 6870
Faks:
776 6871
Kontaktid
Nimi Ametikoht E-post Telefon
Kaja Brok töövahenduskonsultant Kaja.Brok@tootukassa.ee
Kersti Orr töövahenduskonsultant Kersti.Orr@tootukassa.ee

Klienditeenindus

  • esmaspäeval ja kolmapäeval 8.15-16.00
  • teisipäeval 8.15-17.30
  • neljapäeval ja reedel suletud

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Klõps pildil viib uue eakuse rahvakogu 16.11 toimuva seminari lehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärinõustajale Bännerile klikates jõuate tööelu.ee veebilehele

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info@tootukassa.ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30)

logo_eures01.png