Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Töötukassa esindused

Jõgevamaa

Tagasi üles

Jõgevamaa osakond

Aadress:
Suur 14, 48306, Jõgeva
Telefon:
776 6870
Faks:
776 6871
Skype:
Kontaktid
Nimi Ametikoht E-post Telefon
Liina Võsaste osakonnajuhataja Liina.Vosaste@tootukassa.ee
Reet Roosipõld infospetsialist Reet.Roosipold@tootukassa.ee
Merike Sirel infospetsialist Merike.Sirel@tootukassa.ee
Katrin Soopalu juhtivkonsultant Katrin.Soopalu@tootukassa.ee
Maiu Veltbach tööandjate konsultant Maiu.Veltbach@tootukassa.ee
Kadri Lauringson teenusekonsultant Kadri.Lauringson@tootukassa.ee
Küllike Roosipõld teenusekonsultant Kyllike.Roosipold@tootukassa.ee
Anne-Ly Hanson juhtumikorraldaja I Anne-Ly.Hanson@tootukassa.ee
Agnes Harjurand juhtumikorraldaja II Agnes.Harjurand@tootukassa.ee
Tiia Kütt juhtumikorraldaja II Tiia.Kytt@tootukassa.ee
Kärt Schasmin juhtumikorraldaja II Kart.Schasmin@tootukassa.ee
Maarja-Liisa Mekšun karjäärinõustaja Maarja-Liisa.Meksun@tootukassa.ee
Marianne Kivimurd-Tarelkina karjäärinõustaja (ESF) Marianne.Kivimurd-Tarelkina@tootukassa.ee
Kaja Brok töövahenduskonsultant Kaja.Brok@tootukassa.ee
Kaja Malm töövahenduskonsultant Kaja.Malm@tootukassa.ee
Kersti Orr töövahenduskonsultant Kersti.Orr@tootukassa.ee
Kristine Malm karjäärinõustaja tööleping ajutiselt peatatud

Põltsamaa büroo

Aadress:
Kesk 2, 48104, Põltsamaa
Telefon:
776 6870
Faks:
776 6871
Kontaktid
Nimi Ametikoht E-post Telefon
Kaja Brok töövahenduskonsultant Kaja.Brok@tootukassa.ee
Kersti Orr töövahenduskonsultant Kersti.Orr@tootukassa.ee

Klienditeenindus

  • esmaspäeval ja kolmapäeval 8.15-16.00
  • teisipäeval 8.15-17.30
  • neljapäeval ja reedel suletud
Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele  Bännerile klikates jõuate minukarjäär.ee lehele, kust saate lugeda erinevatest võimalustest oma karjääri muutmiseks või edendamiseks  Bännerile klõpsates jõuate Noor Meister veebilehele  Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärinõustajale Bännerile klikates jõuate tööelu.ee veebilehele

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info@tootukassa.ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30)

logo_eures01.png