Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Töötukassa esindused

Lääne-Virumaa

Tagasi üles

Lääne-Virumaa osakond

Aadress:
Fr. R. Kreutzwaldi 5A, 44314, Rakvere
Telefon:
326 0330
Faks:
326 0347
Skype:
Kontaktid
Nimi Ametikoht E-post Telefon
Kai Puhasmets osakonnajuhataja Kai.Puhasmets@tootukassa.ee
Kersti Aul infospetsialist Kersti.Aul@tootukassa.ee
Margit Torstenberg infospetsialist Margit.Torstenberg@tootukassa.ee
Triin Dreifeldt teenusekonsultant Triin.Dreifeldt@tootukassa.ee
Inge Alamets teenusekonsultant Inge.Alamets@tootukassa.ee
Külli Kuivaste teenusekonsultant Kylli.Kuivaste@tootukassa.ee
Erlika Kirsimäe juhtumikorraldaja I Erlika.Kirsimae@tootukassa.ee
Ülle Ristla juhtumikorraldaja I Ylle.Ristla@tootukassa.ee
Tiiu Pallon juhtumikorraldaja II Tiiu.Pallon@tootukassa.ee
Kertu Roov juhtumikorraldaja II Kertu.Roov@tootukassa.ee
Kersti Uustalu juhtumikorraldaja II Kersti.Uustalu@tootukassa.ee
Anu Tooming juhtumikorraldaja II Anu.Tooming@tootukassa.ee
Tiia Jalakas karjäärinõustaja Tiia.Jalakas@tootukassa.ee
Ülli Sinitamm karjääriinfo spetsialist Ylli.Sinitamm@tootukassa.ee
Merike Kimber karjäärinõustaja (ESF) Merike.Kimber@tootukassa.ee
Katrin Jaanimägi karjääriinfo spetsialist (ESF) Katrin.Jaanimagi@tootukassa.ee
Elle Sammel töövahenduskonsultant Elle.Sammel@tootukassa.ee
Kristi Udras töövahenduskonsultant kristi.udras@tootukassa.ee
Maie Vaik töövahenduskonsultant Maie.Vaik@tootukassa.ee
Helerin Domnin infospetsialist tööleping ajutiselt peatatud
Lelet Tilga juhtumikorraldaja II Lelet.Tilga@tootukassa.ee
Maris Lanno juhtivkonsultant Maris.Lanno@tootukassa.ee
Antonina Vorontsova tööandjate konsultant Antonina.Vorontsova@tootukassa.ee 3260352

Väike-Maarja büroo

Aadress:
Pikk 7, 46202, Väike-Maarja
Telefon:
326 1798
Faks:
326 0347
Kontaktid
Nimi Ametikoht E-post Telefon
Gertu Sillavee juhtumikorraldaja I Gertu.Sillavee@tootukassa.ee
Liis Tamm juhtumikorraldaja II Liis.Tamm1@tootukassa.ee
Anu Kaljuvee töövahenduskonsultant Anu.Kaljuvee@tootukassa.ee

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Klõps pildil viib uue eakuse rahvakogu 16.11 toimuva seminari lehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärinõustajale Bännerile klikates jõuate tööelu.ee veebilehele

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info@tootukassa.ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30)

logo_eures01.png