Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Töötukassa esindused

Lääne-Virumaa

Tagasi üles

Lääne-Virumaa osakond

Aadress:
Fr. R. Kreutzwaldi 5A, 44314, Rakvere
Telefon:
326 0330
Faks:
326 0347
Skype:
Kontaktid
Nimi Ametikoht E-post Telefon
Kai Puhasmets osakonnajuhataja Kai.Puhasmets@tootukassa.ee
Kersti Aul infospetsialist Kersti.Aul@tootukassa.ee
Margit Torstenberg infospetsialist Margit.Torstenberg@tootukassa.ee
Maris Lanno juhtivkonsultant Maris.Lanno@tootukassa.ee
Triin Dreifeldt tööandjate konsultant Triin.Dreifeldt@tootukassa.ee 326 0348
Inge Alamets teenusekonsultant Inge.Alamets@tootukassa.ee
Külli Kuivaste teenusekonsultant Kylli.Kuivaste@tootukassa.ee
Erlika Kirsimäe juhtumikorraldaja I Erlika.Kirsimae@tootukassa.ee
Ülle Ristla juhtumikorraldaja I Ylle.Ristla@tootukassa.ee
Tiiu Pallon juhtumikorraldaja II Tiiu.Pallon@tootukassa.ee
Kertu Roov juhtumikorraldaja II Kertu.Roov@tootukassa.ee
Kersti Uustalu juhtumikorraldaja II Kersti.Uustalu@tootukassa.ee
Tiia Jalakas karjäärinõustaja Tiia.Jalakas@tootukassa.ee
Ülli Sinitamm karjääriinfo spetsialist Ylli.Sinitamm@tootukassa.ee
Merike Kimber karjäärinõustaja (ESF) Merike.Kimber@tootukassa.ee 326 0344
Katrin Jaanimägi karjääriinfo spetsialist (ESF) Katrin.Jaanimagi@tootukassa.ee
Elle Sammel töövahenduskonsultant Elle.Sammel@tootukassa.ee
Kristi Udras töövahenduskonsultant kristi.udras@tootukassa.ee
Maie Vaik töövahenduskonsultant Maie.Vaik@tootukassa.ee
Helerin Domnin infospetsialist tööleping ajutiselt peatatud

Väike-Maarja büroo

Aadress:
Pikk 7, 46202, Väike-Maarja
Telefon:
326 1798
Faks:
326 0347
Kontaktid
Nimi Ametikoht E-post Telefon
Liis Tamm juhtumikorraldaja II Liis.Tamm1@tootukassa.ee
Anu Kaljuvee töövahenduskonsultant Anu.Kaljuvee@tootukassa.ee
Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele  Bännerile klikates jõuate minukarjäär.ee lehele, kust saate lugeda erinevatest võimalustest oma karjääri muutmiseks või edendamiseks  Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärinõustajale Bännerile klikates jõuate tööelu.ee veebilehele

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info@tootukassa.ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30)

logo_eures01.png