Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Töötukassa esindused

Pärnumaa

Tagasi üles

Pärnumaa osakond

Aadress:
Hommiku 1, 80010, Pärnu
Telefon:
447 9300
Faks:
447 9301
Skype:
Kontaktid
Nimi Ametikoht E-post Telefon
Gerli Mets osakonnajuhataja Gerli.Mets@tootukassa.ee
Marge Bäärs infospetsialist Marge.Baars@tootukassa.ee
Piret Pilter infospetsialist Piret.Pilter@tootukassa.ee
Siret Saar infospetsialist Siret.Saar@tootukassa.ee
Maret Vaik juhtivkonsultant Maret.Vaik@tootukassa.ee
Sigrid Jamnes tööandjate konsultant Sigrid.Jamnes@tootukassa.ee
Karin Pulst tööandjate konsultant Karin.Pulst@tootukassa.ee
Kaja Tõllimäe teenusekonsultant Kaja.Tollimae@tootukassa.ee
Kätrin Koso teenusekonsultant Katrin.Koso@tootukassa.ee
Marit Vaet teenusekonsultant Marit.Vaet@tootukassa.ee
Maie Ojasalu teenusekonsultandi abi Maie.Ojasalu@tootukassa.ee
Monika Vahtra teenusekonsultandi abi Monika.Vahtra@tootukassa.ee
Mirje Lank juhtumikorraldaja I Mirje.Lank@tootukassa.ee
Eve Voosalu juhtumikorraldaja I Eve.Voosalu@tootukassa.ee
Ardo Aasa juhtumikorraldaja II Ardo.Aasa@tootukassa.ee
Marten Aluste juhtumikorraldaja II Marten.Aluste@tootukassa.ee
Annika Kohv juhtumikorraldaja II Annika.Kohv@tootukassa.ee
Eve Miil juhtumikorraldaja II Eve.Miil@tootukassa.ee
Kerli Sibrits juhtumikorraldaja II Kerli.Sibrits@tootukassa.ee
Evelyn Sillaots juhtumikorraldaja II Evelyn.Sillaots@tootukassa.ee
Hindrek Jalast juhtumikorraldaja II Hindrek.Jalast@tootukassa.ee
Anu Lepasaar juhtumikorraldaja II Anu.Lepasaar@tootukassa.ee
Hille Rao juhtumikorraldaja II Hille.Rao@tootukassa.ee
Silvi Paara karjäärinõustaja Silvi.Paara@tootukassa.ee
Ele Linder karjäärinõustaja (ESF) Ele.Linder@tootukassa.ee
Maige Reidla karjääriinfo spetsialist Maige.Reidla@tootukassa.ee
Olga Bezrodnova töövahenduskonsultant Olga.Bezrodnova@tootukassa.ee
Carmen-Kitty Lelov töövahenduskonsultant tööleping ajutiselt peatatud
Eneken Uudre töövahenduskonsultant Eneken.Uudre@tootukassa.ee
Tiina Serva töövahenduskonsultant Tiina.Serva@tootukassa.ee
Asta Tammet töövahenduskonsultant Asta.Tammet@tootukassa.ee
Kaisa Tomson töövahenduskonsultant Kaisa.Tomson@tootukassa.ee
Aet Viirsalu töövahenduskonsultant Aet.Viirsalu@tootukassa.ee
Helje Alev töövahenduskonsultant Helje.Alev@tootukassa.ee
Külli Mitt juhtumikorraldaja I Kylli.Mitt@tootukassa.ee
Age Kull töövahenduskonsultant tööleping ajutiselt peatatud
Keit Saveljev töövahenduskonsultant Keit.Saveljev@tootukassa.ee
Merili Tasane karjääriinfo spetsialist (ESF) Merili.Tasane@tootukassa.ee
Evelin Peerna juhtumikorraldaja I Evelin.Peerna@tootukassa.ee
Katrin Parts infospetsialist Katrin.Parts@tootukassa.ee

Lihula büroo

Aadress:
Jaama 1, 90301, Lihula
Telefon:
5346 3043
Faks:
Kontaktid
Nimi Ametikoht E-post Telefon
Evelin Peerna juhtumikorraldaja I Evelin.Peerna@tootukassa.ee

Büroo on avatud kolmapäeviti ja neljapäeviti 8.30 - 16.00. 

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärinõustajale Bännerile klikates jõuate tööelu.ee veebilehele

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info@tootukassa.ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30)

logo_eures01.png