Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Töötukassa esindused

Pärnumaa

Tagasi üles

Pärnumaa osakond

Aadress:
Hommiku 1, 80010, Pärnu
Telefon:
447 9300
Faks:
447 9301
Skype:
Kontaktid
Nimi Ametikoht E-post Telefon
Gerli Mets osakonnajuhataja Gerli.Mets@tootukassa.ee
Marge Bäärs infospetsialist Marge.Baars@tootukassa.ee
Piret Pilter infospetsialist Piret.Pilter@tootukassa.ee
Siret Saar infospetsialist Siret.Saar@tootukassa.ee
Janika Vaikla infospetsialist Janika.Vaikla@tootukassa.ee
Maret Vaik juhtivkonsultant Maret.Vaik@tootukassa.ee
Sigrid Jamnes tööandjate konsultant Sigrid.Jamnes@tootukassa.ee 4479321
Kaja Tõllimäe teenusekonsultant Kaja.Tollimae@tootukassa.ee
Marit Vaet teenusekonsultant Marit.Vaet@tootukassa.ee
Maie Ojasalu teenusekonsultandi abi Maie.Ojasalu@tootukassa.ee
Monika Vahtra teenusekonsultandi abi Monika.Vahtra@tootukassa.ee
Hindrek Jalast juhtumikorraldaja I Hindrek.Jalast@tootukassa.ee
Mirje Lank juhtumikorraldaja I Mirje.Lank@tootukassa.ee
Eve Voosalu juhtumikorraldaja I Eve.Voosalu@tootukassa.ee
Ardo Aasa juhtumikorraldaja II Ardo.Aasa@tootukassa.ee
Marten Aluste juhtumikorraldaja II Marten.Aluste@tootukassa.ee
Annika Kohv juhtumikorraldaja II Annika.Kohv@tootukassa.ee
Eve Miil juhtumikorraldaja II Eve.Miil@tootukassa.ee
Kerli Sibrits juhtumikorraldaja II Kerli.Sibrits@tootukassa.ee
Evelyn Sillaots juhtumikorraldaja II Evelyn.Sillaots@tootukassa.ee
Silvi Paara karjäärinõustaja Silvi.Paara@tootukassa.ee
Ele Linder karjäärinõustaja (ESF) Ele.Linder@tootukassa.ee
Kätrin Koso karjääriinfo spetsialist Katrin.Koso@tootukassa.ee
Karin Pulst karjääriinfo spetsialist (ESF) Karin.Pulst@tootukassa.ee
Olga Bezrodnova töövahenduskonsultant Olga.Bezrodnova@tootukassa.ee
Carmen-Kitty Lelov töövahenduskonsultant Carmen-Kitty.Lelov@tootukassa.ee
Anu Lepasaar juhtumikorraldaja II Anu.Lepasaar@tootukassa.ee
Eneken Uudre töövahenduskonsultant Eneken.Uudre@tootukassa.ee
Maige Reidla töövahenduskonsultant Maige.Reidla@tootukassa.ee
Tiina Serva töövahenduskonsultant Tiina.Serva@tootukassa.ee
Sigrid Sork juhtumikorraldaja II Sigrid.Sork@tootukassa.ee
Asta Tammet töövahenduskonsultant Asta.Tammet@tootukassa.ee
Kaisa Tomson töövahenduskonsultant Kaisa.Tomson@tootukassa.ee
Merili Tasane karjääriinfo spetsialist (ESF) tööleping ajutiselt peatatud
Age Kull töövahenduskonsultant tööleping ajutiselt peatatud
Külli Mitt töövahenduskonsultant Kylli.Mitt@tootukassa.ee
Kristi Bend Eures nõustaja Kristi.Bend@tootukassa.ee
Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele  Bännerile klikates jõuate minukarjäär.ee lehele, kust saate lugeda erinevatest võimalustest oma karjääri muutmiseks või edendamiseks  Bännerile klõpsates jõuate Noor Meister veebilehele  Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärinõustajale Bännerile klikates jõuate tööelu.ee veebilehele

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info@tootukassa.ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30)

logo_eures01.png