Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Töötukassa esindused

Põlvamaa

Tagasi üles

Põlvamaa osakond

Aadress:
Kesk 42, 63308, Põlva
Telefon:
799 0960
Faks:
799 0959
Skype:
Kontaktid
Nimi Ametikoht E-post Telefon
Katri Mandel osakonnajuhataja Katri.Mandel@tootukassa.ee
Heili Anniste infospetsialist Heili.Anniste@tootukassa.ee
Marika Kukk infospetsialist Marika.Kukk@tootukassa.ee
Leonora Lees juhtivkonsultant Leonora.Lees@tootukassa.ee
Merja Teever tööandjate konsultant Merja.Teever@tootukassa.ee
Riina Raudsepp teenusekonsultant Riina.Raudsepp@tootukassa.ee
Teele Teppo teenusekonsultant Teele.Teppo@tootukassa.ee
Kirta Talgre juhtumikorraldaja I Kirta.Talgre@tootukassa.ee
Siiri Toomsalu juhtumikorraldaja I Siiri.Toomsalu@tootukassa.ee
Aira Lutsar juhtumikorraldaja II Aira.Lutsar@tootukassa.ee
Jana Saarep juhtumikorraldaja II Jana.Saarep@tootukassa.ee
Heido Sinivee juhtumikorraldaja II Heido.Sinivee@tootukassa.ee
Sirje Tarasov juhtumikorraldaja II Sirje.Tarasov@tootukassa.ee
Ülle Kullamaa juhtumikorraldaja II Ylle.Kullamaa@tootukassa.ee
Ene Simberg karjäärinõustaja Ene.Simberg@tootukassa.ee
Ulvi Kollom karjäärinõustaja (ESF) Ulvi.Kollom@tootukassa.ee
Siiri Lutsar töövahenduskonsultant Siiri.Lutsar@tootukassa.ee
Laine Sild töövahenduskonsultant Laine.Sild@tootukassa.ee
Helin Vals töövahenduskonsultant Helin.Vals@tootukassa.ee

Räpina büroo

Aadress:
Kooli 1, 64504, Räpina
Telefon:
796 1641
Faks:
Kontaktid
Nimi Ametikoht E-post Telefon

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele 20. oktoobril toimub Online töömess. Bännerile klõpsates jõuate messi lehele (ingliskeelne)   Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärinõustajale Bännerile klikates jõuate tööelu.ee veebilehele  

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info@tootukassa.ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30)

logo_eures01.png